telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Дружба відсвяткувала День міста. На свято депутат облради подарував три дитячі майданчики

За відгуками містян, гостей – такого урочистого, красивого, наповненого креативом свята Дружба, що на Ямпільщині, не знала давно!

А відкрили його спільною молитвою священники Української Православної Церкви Київського патріархату.

Потім голова Дружбівської міської громади Євген Харитонов разом зі старостами Чуйківки - Олегом Черновим, та Дорошівки - Сергієм Власовим, вийшли на центральну сцену свята і доповіли народові, з якими здобутками прийшла до сьогоднішнього дня новосвторена громада.

Євген Харитонов, голова міської громади, сказав, що всі перетворення на краще пов’язані з бажанням людей зробити своє місто, села навколо нього, зручними для життя. Ремонтуються дороги, проводяться водогони, облаштовуються новими дахами Палац культури, будинки.

-Тільки разом ми зможемо здолати всі перешкоди,- завершив свій виступ голова Дружбівської міської громади і надав слово для привітання генеральному директорові ОКАП «Сумиоблагроліс», депутатові Сумської обласної ради Костянтинові Товстусі.

-Зрушення на краще, що сталися в житті дружбівчан – видно неозброєним оком. Дружба починає набувати своєї колишньої слави – слави міста кращих трударів, залізничників, освітян... У нелегкий час постійних реформ, політичних, економічних негараздів – ви, дружбівчани, під проводом обраних вами керівників, відповідаєте на всі виклики дружною роботою на благо міста!

-Користуючись нагодою,- оголосив присутнім на святі Костянтин Товстуха, - хочу вручити вашому Голові, Євгенові Харитонову, «Сертифікат», що гарантує першочергове придбання для мешканців Дружби, Чуйківки та Дорошівки трьох дитячих гральних майданчиків!

Велелюдні збори зустріли це повідомлення гарячими оплесками.

Дружбівчан з Днем міста привітали: голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, заступник Ямпільського селищного голови Юрій Кучернос, Свеський селищний голова Юрій Філонов.

Кожен на святі міста бажав поспілкуватися з одним з найвідданіших своїй маленькій Батьківщині друбівчан – заслуженим юристом України, кавалером орденів «За заслуги» ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня, багатьох медалей - Миколою Герасименком.

Він не тільки вкладає свої кошти у розвиток інфраструктури Дружби, а й є активним пропагандистом всього українського! Коштом нашого земляка видаються книжки з історії України, її славного і трагічного минулого. Такі книжки є у кожній бібліотеці району, у кожній школі!

Задушевні пісні та запальні танці у виконанні запрошених артистів та місцевих аматорів примушували глядачів натруджувати долоні!

А на чудовому газоні красивого стадіону першість виборювали футболісти! На трьох величезних гірках не стихав дитячий галас!

Кожен на святі Дружби знаходив собі розвагу до душі. Бути на святі всюди і зараз – не спромігся ніхто. День Дружби вирував з полудня до пізньої ночі, і, здається, мало хто стомився від цього чудового дійства!

Також читайте:

Документи облради

Go to top