telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

В ОКАП «Сумиоблагроліс» підбили підсумки роботи за перше півріччя

На базі ДАП «Тростянецький агролісгосп», під керівництвом генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс», депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи відбувся семінар-нарада.

У його роботі взяли участь голова Тростянецької райдержадміністрації Дмитро Назаренко та голова Тростянецької районної ради Андрій Корж. Вони привітали учасників із проведенням заходу та побажали високих досягнень у галузі лісового господарства.

Перед нарадою учасники оглянули приміщення цеху переробки оновленої бази ДАП «Тростянецький агролісгосп», після чого в приміщенні районної ради були підбиті підсумки роботи дочірніх агролісогосподарських підприємств системи ОКАП «Сумиоблагроліс» за І півріччя 2017 року.

Нараду відкрив генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха і надав слово для доповіді з аналізом діяльності галузі у першому півріччі 2017 року заступникові генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс» з виробництва та економічно-фінансових питань Володимиру Міськову. Доповідач зазначив, що за I півріччя 2017 року агролісгоспами перероблено значну кількість деревини, планове завдання виконано на 106,4 відсотка. Переробка становила 52,8 відсотка від заготовленої ділової деревини та технічної сировини.

За перше півріччя на підприємствах додатково створено 68 робочих місць, сьогодні це 1008 працюючих, проти 940 минулого року. У всіх трудових колективах ОКАП «Сумиоблагроліс» дотримуються державні гарантії праці, заробітна плата виплачується у встановлені законодавством строки, при цьому середньомісячна заробітна плата одного працюючого зросла на 20 відсотків і становить 5084 грн. За підсумками кварталу до державного бюджету сплачено 28,6 мільйонів гривень податків і зборів, а це на 5,2 мільйона гривень більше ніж за такий же період минулого року. У тому числі до місцевих бюджетів надходження склали 11,2 мільйона гривень, єдиного соціального внеску перераховано 6,7 мільйона гривень. Податку на прибуток та частки чистого прибутку до обласного бюджету сплачено 1,9 мільйона гривень, загальне ж надходження податків до обласного бюджету склало 3.3 мільйона.

У звітному періоді покращувалась матеріально-технічна база дочірніх підприємств. Зокрема у другому кварталі поточного року ДАП «Тростянецький агролісгосп» придбав новітню базу переробки. Взагалі ж підприємствами на капітальні видатки за півроку спрямовано 3,4 мільйона гривень власних коштів.

На нараді було відзначено, що найбільшу частину капітальних видатків здійснено по ДАП «Ямпільський агролісгосп». Тут проведено поточні ремонти приміщень цеху переробки та доукомплектовано імпортну лінію переробки лісопродукції обладнанням вітчизняного виробництва для забезпечення повного циклу переробки: від естакади накопичувача та поштучної подачі колод до деревообробних верстатів.

Документи облради

Go to top