Едуард Пінчук просить виділити кошти на ремонт дороги Суми-Токарі-Бітиця

До обласного депутата від фракції Радикальної партії Олега Ляшка звернувся голова Бездрицької сільської ради Олександр Маркін. Він просить допомоги у питанні ремонту центральної дороги О191510 Суми-Токарі-Бітиця шляхом надання фінансової підтримки Службі автомобільних доріг у сумі 447 тисяч гривень.

На цьому шляху розбите дорожнє покриття. Особливо в аварійному стані перебуває дамба (транспортна огорожа відсутня, залишилися лише фрагменти стовпчиків, дорожні знаки потребують оновлення).

Минулого року між Службою автомобільних доріг у Сумській області та Токарівською сільською радою було укладено договір на співфінансування проведення ремонту дороги загального користування на 2016-2017 роки на суму 894 тисячі грн.

Токарівська сільська рада в 2016 році надала кошти в сумі 447 тисяч грн. За ці гроші було виконано проект та проведено експертизу (51950,45грн). решту коштів – понад 395 тисяч було до кінця року повернуто Службою до бюджету сільської ради.

Вже весною поточного року сільська рада знову звернулася до Служби автомобільних доріг з питанням продовження робіт в рамках договору співфінансування, втім отримала відповідь, що кошти на фінансування даного договору у Служби відсутні.

Тож голова сільської ради звернувся до депутата з проханням посприяти у наданні фінансової підтримки Службі автомобільних доріг у Сумській області для реалізації даного проекту в сумі 447 тисяч грн. та допомогти мешканцям села Токарі у вирішенні цього болючого питання.

Едуард Пінчук надав відповідне депутатське звернення, яке підтримали його колеги по депутатському корпусу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 19 липня 2017, 13:23

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради