telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Обласні обранці в ході сесії подали 36 депутатських запитів

Олександр Непочатов просить виділити 280 тисяч грн. на ремонт терапевтичного відділення Буринської ЦРЛ. Катерина Приходько – надати інформаційні документи щодо реконструкції психоневрологічного диспансеру. Інші запити обраниці стосувалися ремонту дороги до села Головашівка Сумського району, безперебійного підвезення дітей з Головашівки до Лікарського, виділення коштів для компенсації збитків внаслідок негоди для ремонту покрівлі родині з Сумського району. З голосу Катерина Степанівна подала ще один запит щодо виділення 300 тисяч грн. родині з Сумського району, в якій росте трійня.

Таку ж суму і також для придбання житла, тільки для глухівчанки-біатлоністки, яка є майстром спорту і переможницею багатьох європейських і світових змагань, просить депутат Андрій Божок. Серед іншого пропонує розробити обласну програму, в рамках якої фінансувати лікування малозабезпечених жителів області.

Одразу чотири депутатські запити надійшли від заступника голови обласної ради Тетяни Головко. Вони стосувалися надання достовірної інформації стосовно програми «Доступні ліки» в області, прийняття рішень місцевими радами щодо повернення газових і електромереж до комунальної власності, руху пасажирського транспорту до сіл Сад та Ясени Сумського району, виділення коштів в рамках співфінансування для придбання для міста Ромни асенізаційної машини. Також кошти для придбання подібної машини в рамках співфінансування для Білопілля попросила Наталія Калініченко.

Юрій Меєрович просить виділити 42 тисячі грн. на придбання слухового апарату жительці Охтирки. Дмитро Кірюхін також озвучив запит стосовно фінансової допомоги. Мова йде про 420 тисяч грн. для реконструкції котельні в Глинській школі Роменського району. Анатолій Тронь стурбований станом дороги між селами Журавне та Чернеччина Охтирського району і просить виділити кошти на ремонт полотна на умовах співфінансування. Другий запит депутата стосувався матеріальної допомоги на лікування жительки Охтирщини.

Вшанувати пам’ять і провести заходи до дня народження Олега Ольжича просить Родіон Дученко. Спільний запит Лілії Ричкіної та Андрія Божка стосувався виділення коштів для встановлення системи сигналізації у соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Особисто Лілія Ричкіна подала ще декілька запитів. Вони стосувалися моніторингу діяльності депутатів обласної ради, виділення коштів для закупівлі меблів у молодшу школу в Середина-Буді, візуалізації бюджету за 2016 та перше півріччя 2017 року у рамках виконання обласних програм, аналізу депутатських запитів і звернень, відновлення залізничного сполучення між Києвом та станцією Зернове.

Віктор Дубинко торкнувся теми захисту громадян від злочинних посягань у місті Шостка та пропонує створити спецфонд для лікування дитини з Конотопу, на операцію якої необхідно 3,5 млн грн. Олександр Буднік просить кошти для ремонту спортзали по вул.Римського-Корсакова, 5 в обласному центрі та ремонту покрівлі в багатоповерхівці по вул.Лермонтова,17.

Костянтина Товстуху турбує стан дороги Ямпіль-Орлівка-Свеса-Марчихино-Буда. Депутат зазначає, що вона перебуває у вкрай незадовільному стані, через що до населених пунктів відмовляються їздити перевізники, постачальники продуктів харчування, невчасно доїжджає швидка допомога та пожежні. Заручниками ситуації є 7,5 тисяч людей. Селище перебуває на межі соціального вибуху, тож просить відремонтувати дорогу. Схожу проблему, тільки у Білопільському районі підняв Едуард Пінчук.

Юрій Клименко просить виділити кошти для спортсменів для їх участі в чемпіонатах Європи та світу. Також він підняв питання організації роботи ради. Віктор Ладуха звертає увагу на заборгованість щодо виплати зарплати медикам Буринщини, на що його колега Олександр Непочатов зазначив, що це питання частково закрите і на сьогодні вже виділено 500 тисяч грн. на погашення заборгованості. 

Останнє оновлення на Вівторок, 18 вересня 2018, 15:55

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top