На профільній комісії з питань освіти депутати розглянули більше 20 питань

Більше двадцяти питань порядку денного розглянули обласні обранці на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики.

Голова комісії Ігор Науменко довів до відома депутатів інформацію щодо перенайменування КЗ СОР Сумська обласна універсальна наукова бібліотека, розроблення програми туризму в області та стану туристичної галузі, популяризації освітньо-краєзнавчого проекту «Загадкова та прекрасна Сумщина», проблеми з фінансування дошкільних навчальних закладів міста Білопілля.

Далі депутати розглянули сесійні та власні питання. Серед них – про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік, про звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за І квартал 2017 року, про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 22.12.2016 «Про обласний бюджет Сумської області на 2017 рік», про внесення змін до Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках», кадрові призначення, оздоровлення дітей тощо.

Серед іншого обласні парламентарі обговорили звернення ініціативної групи стосовно необхідності оптимізації центральної частини Сум і вирішили підтримати проведення всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращий проект майбутньої реконструкції центру міста.

Детально зупинилися ще на одному зверненні – Машинобудівного коледжу СумДУ стосовно можливості забезпечення фінансування з обласного бюджету вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на 2018 рік. Ця проблема є нагальною для року поточного, але освітяни вже переживають за рік наступний. Втім депутати висловилися проти, оскільки для обласної казни – це великий фінансовий тягар. І вирішили якнайшвидше опрацювати питання підготовки звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення переведення фінансування вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації на місцеві бюджети з урахуванням Закону України «Про освіту» з метою його внесення на розгляд чергової сесії обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 06 липня 2017, 15:28

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради