telegram Facebook Twitter Youtube

Обласний депутат допоміг придбати для дитсадка мультимедійну дошку, сухий басейн з кульками та проектор

Сьогодні, 21 червня, дошкільний навчальний заклад №2 «Іскорка» в Шостці приймав подарунки від депутата Сумської обласної ради (Опозиційний блок) Володимира Пилипейка. 

Завідуюча закладу Любов Казаріна звернулась до обранця з проханням придбати для дитячого садочка мультимедійну дошку, проектор. Також, за можливості, Любов Василівна просила купити для наймолодших вихованців сухий басейн з кольоровими кульками. 

Володимир Пилипейко в жодному питанні не відмовив. Таким чином, за кошти, надані на виконання депутатських повноважень, були придбані такі необхідні для закладу речі. 

Діти були в захваті. Батьки, керівник та вихователі дякували Володимиру Юрійовичу за цінні подарунки, на що депутат зауважив, що допомагати такій малечі завжди приємно, особливо бачити їх щасливі обличчя.

Сучасна мультимедійна дошка допоможе дітям краще пізнавати навколишній світ та крокувати в ногу з часом. Прогрес іде вперед, а освітнім установам такі подарунки вкрай необхідні, тому що малечі важливо наочно бачити предмет дослідження.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 21 червня 2017, 13:53

Підготовка до сесії обласної ради

27 грудня о 14.00 відбудеться 4 сесія Сумської обласної ради 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення