telegram Facebook Twitter Youtube

Депутат обласної ради Наталія Калініченко отримала відзнаку командування ОК «Захід»

Минулого тижня журналісти з кількох областей побували на полігоні оперативного командування «Захід» неподалік Рівного. Під час поїздки медійники не тільки поспілкувалися з військовими, але й стріляли з різних видів зброї – від пістолета до гранатомета. До речі, продемонстрували непогану влучність.

Співпраця з військовими розпочалася з волонтерського проекту «Реформована преса – Українській армії». Ініціював його головний консультант Головного департаменту інформполітики Адміністрації Президента України Олександр Бухтатий. Ініціативу підтримали Асоціація регіональних ЗМІ Сумщини, яку очолює депутат Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Наталія Калініченко, медійні організації та редакції газет з Чернігівщини та Рівненщини.

Уже з березня редакція газети «Білопільщина» допомагає випускати газету «Залізна воля» 24-ї окремої механізованої бригади, яка базується в Попасній на Луганщині. І з того часу білопільчани регулярно радують захисників України свіжими номерами бригадного видання. Возили його навіть безпосередньо на передову.

– Це надзвичайно важлива справа, – запевняє прес-офіцер 24 -ї бригади Володимир Фітьо. – Наші військовики з нетерпінням очікують виходу кожного номера газети, бо вона про них і про їхні ратні будні, підтримує бойовий дух. Наклад розходиться буквально за лічені дні.

У Рівному, крім професійного спілкування, журналісти отримали нагоду на практиці відчути, що таке армійська служба. На військовому стрільбищі вони виконали вогневі вправи стрільб зі стрілецької зброї та гранатомета РПГ-7. Поспілкувалися з танкістами та оглянули їхню грізну зброю. Спостерігали показову ліквідацію диверсійно-розвідувальної групи противника. Наприкінці візиту командувач ОК «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк нагородив медійників відзнаками оперативного командування та почесними грамотами. Має таку відзнаку і депутат Сумської обласної ради Наталія Калініченко.

— Це найприємніша для мене нагорода, бо отримати військову відзнаку під час війни – це особлива честь, - говорить Наталія Калініченко. - В цій нагороді - частка роботи всіх редакторів Сумщини, які підтримують наш проект, військових, які фактично самі роблять газети, а ми лише допомагаємо їм. Наш проект не був би можливий без підтримки керівництва області. Я зверталась за допомогою до голів ОДА Миколи Клочка та голови обласної ради Володимира Токаря. Вони допомогли організувати цю поїздку, за що велика подяка від усіх журналістів. Командування пообіцяло, що такий захід – не останній для нас, адже журналісти Рівненщини за підтримки обласної організації Національної спілки журналістів зустрічаються з військовими щороку, проводять навчальні стрільби, спілкуються з військовими. Ми обов’язково запозичимо цей досвід.

Також читайте:

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення