Перед виборцями прозвітував депутат обласної ради Сергій Демеха

Згідно з законом України «Про статус депутатів місцевих рад», кожен обранець, не залежно сільської, міської, районної, чи ж обласної ради, зобов’язаний бодай раз у рік прозвітувати перед громадою, яка його обрала, про зроблене, має розповісти, над чим працює, чим займається, наскільки достойним є мандату людської довіри.

Депутат обласної ради Сергій Демеха також провів зустріч із виборцями, де звітував про свою роботу.

 

Звіт депутата обласної ради

     Демеха Сергій Васильович, громадянин України, 39 років, освіта вища.

     На чергових місцевих виборах, що проходили 25.10.2015 р. до Сумської обласної  ради набрав 15,95%, обирався в м. Конотоп, округ 39.

      Член Громадського Формування "Конотопська сотня Народної Самооборони". Як обласний депутат, беру активну участь у життєдіяльності Сумщини. Приймаю участь в організації благодійних концертів, виставок, ярмарок. Зокрема, за моїм депутатським зверненням та ініціативою з метою підняття патріотичного духу та свідомості громадян, поглиблення знань істинної історії України, була проведена фотодокументальна виставка Українського інституту національної  пам’яті «Українська Друга світова». Займаюсь волонтерською діяльністю для підтримки воїнів АТО.                               

    Користуючись статусом депутата місцевої ради підтримую заклади освіти, медицини Конотопу та Конотопського р-ну в їхньому матеріальному та технічному забезпеченні, що впливає на підвищення якості надання послуг даними  галузями.

    Як депутат Сумської обласної ради, активно відстоюю громадську думку та виважено приймаю рішення. Незважаючи на невеликий досвід в політиці, постійно прагну до самовдосконалення та розвитку. Приймав участь в Міжнародному інвестиційному форумі Україна-Польща, який відбувався в м. Суми. Брав участь у семінарі «Практичні аспекти місцевого самоврядування – 2017: технології на службі громад» в місті Ірпінь та у ХІІ Форумі Мережі вільних місцевих політиків "Комунальні підприємства в Україні" в місті Тернопіль, організовані заходи Центром Громадських ініціатив (ЦеГрІн); також у семінарі «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності. Земельні відносини» у місті Вінниця, організованим Інститутом Політичної Освіти.

    Мною було ініційовано та надано підтримку в організації проведення навчально-інформаційного  семінару для сільських та селищних голів Конотопського району про перспективи та ризики реформи децентралізації влади в Україні, який успішно був проведений 19 жовтня 2016 року за участю експертів Центру Громадських Ініціатив (ЦеГрІн).

    Свою діяльність неодноразово висвітлював в місцевих ЗМІ та в соціальних мережах.

    На даний час обіймаю посаду голови постійної комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства.

   У результаті поданих проектів природоохоронних заходів для наступного фінансування за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році, мною, як головою комісії, було підтримано та відстояно пропозиції до розгляду -  

-          поліпшення технічного стану та благоустрою водойми на території села В'ЯЗОВЕ Конотопського району; 

-          проведення капітального ремонту для поліпшення технічного стану гідроспоруди та дамби ставу номер 1 в селі ШПОТІВКА Конотопського району.   

    Обидва проекти є вкрай важливими для району, адже їх невиконання може призвести до екологічної катастрофи: "вічних" пожеж на торф'яниках та знищення водного балансу даних населених пунктів. У результаті на втілення їх в життя з обласного бюджету буде виділено 936 тисяч гривень.

    Раніше був секретарем постійної комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства в Сумській області.

    Обіймаючи цю посаду, брав участь у підготовці та обговоренні проектів рішень, що виносилися на розгляд сесій, зокрема – програми соціального захисту населення та доповнень до програми, що розглядалися  впродовж  року,  питання фінансування закладів охорони здоров’я області, програми підтримки сільських територій; програми підтримки та розвитку підприємництва, підтримав звернення до Верховної ради з вимогою недопущення скорочення ліжкового фонду закладів охорони здоров’я області. За моєї ініціативи обласна рада рекомендувала районним та міським радам затвердити місцеві програми, або внести зміни до існуючих щодо виплати щомісячної грошової допомоги неповнолітнім дітям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції.

     Представник від Сумської обласної ради у раді співзасновників  обласної газети «Сумщина».Член робочої групи з вивчення стану справ та надання практичної допомоги Головному управлінню Національної поліції в Сумській області у виявленні фактів корупційних проявів з боку особового складу органів Національної поліції на території області.

      Член робочої групи с проведення моніторингу дотримання власниками та користувачами земельних ділянок сільськогосподарського призначення вимог земельного, податкового та природоохоронного законодавства на території області.

     Член Конкурсної Koмicii з питань виконання заходiв Програми розвитку агропромислового комплексу та сiльських територiй Cyмcькoї областi на перiод до 2020 року.  

     Направлено ряд зверненнь. Маю двох помічників, які працюють на громадських засадах.

     Впродовж року здійснював інформаційну підтримку сільських голів, вів роз’яснювальну та консультативну роботу серед мешканців області.   

    У 2016 році на виконання депутатами Сумської обласної ради своїх повноважень за рахунок вільного залишку коштів обласного бюджету було виділено 200,00 тис. грн.

    Напрями розподілу депутатських коштів :

-          надання матеріальної допомоги : м. Конотоп - 35 000 грн., Конотопський район - 30 000 грн.,  Лебединський район - 5 000 грн.,  м.Суми – 10 000 грн.;

-         Конотопська міська рада («Кононотопська центральна районна лікарня ім. ак. М. Давидова» ) – 30 000 грн. на придбання електроінструментарію для хірургічного відділення;

-         Конотопській районній раді – 90 000 на покращення матеріально-технічної бази навчально-виховних комплексів було придбано : спортивний інвентар, посуд для їдальні, дитячий майданчик, дошки шкільні, енергозберігаючі лампочки, мультимедійна техніка, спільно з колегами-депутатами певну суму коштів було направлено на проведення поточного ремонту лікувально-профілактичних підрозділів Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району,  придбання енергозберіаючих вікон та дверей, автоклавів та електрокардіографа.

     Цього року мною з депутатських коштів, наданих Сумською обласною радою на виконання депутатських повноважень, було надано фінансову допомогу на поліпшення матеріально-технічної бази Дубов’язівського ДНЗ у сумі 50 тисяч гривень.

     Відтак, постійно підтримую зв’язок з виборцями та активною частиною суспільства: проводжу  постійні зустрічі з виборцями, незалежними профспілками, сільськими та міськими головами, керівниками підприємств, підприємцями та громадськими активістами, волонтерами, представниками благодійних фондів, приймаю участь у конференціях, відвідую навчальні семінари, тощо.

    Звісно, не всі заплановані заходи, направлені зміцнення та примноження добробуту громадян, вдалося втілити в життя за один рік депутатської діяльності.

     Так, наразі ведеться ґрунтовна робота щодо проведення ряду заходів з метою підвищення рівня патріотизму та любові до України і всього українського серед населення  Сумщини.

     Керуючись першим пунктом  своєї передвиборчої програми  «Зламати хребет корупції»  направляю свої зусилля  на боротьбу з  вчиненням корупційних дій  високопосадовцями.

     Впевнений на 100%, що разом  з  виборцями,  їх допомогою та підтримкою ще активніше та завзятіше буду робити все для відновлення соціальної та національної справедливості, працювати на розвиток та покращення життя громади!

 

Також читайте:

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради