Обласні депутати долучилися до придбання спортінветаря в Краснопіллі

На стадіоні «Колос» у Краснопіллі відбулося урочисте відкриття першої черги силових тренажерів. З визначною подією в спортивному житті регіону учасників дійства вітали гості свята голова районної ради Віталій Савоненко, депутати обласної ради голова райдержадміністрації Юрій Яремчук та Олег Остапенко.

- Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади, депутатів обласної та районної ради, школярі й молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я, - зазначив Юрій Яремчук

Спортінвентар був придбаний за рахунок коштів виділених на здійснення депутатських повноважень депутатами обласної ради Юрієм Яремчуком, Олегом Остапенком та Олександром Будником. На даний час ведеться робота з придбання другої черги вуличних тренажерів.

Після закінчення офіційної частини та перерізання стрічки на міні-футбольному майданчику відбувся футбольний фестиваль «Футбол на Краснопільщині починається з тебе» для учнів початкових класів. Участь узяло 4 команди. Переможцем фестивалю стала команда Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учні Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів посіли другу сходинку п’єдесталу пошани, Краснопільській гімназії та Осоївському НВК дістались відповідно третє та четверте місця. Кожна команда отримала дипломи відповідного ступеня, торти та солодку воду.

Також читайте:

Увага!

03.04.2020 року о 10-й годині (зал засідань при голові обласної ради, III- й поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube