telegram Facebook Twitter Youtube

Новий комп’ютерний клас і солодке свято – глухівчанам від депутатів обласної ради

Депутати Сумської обласної ради Андрій Божок і Марія Коняєва постійно переймаються проблемами своїх земляків - глухівчан. За будь-якої можливості намагаються підставити плече, підтримати добрий словом і порадою.

Ось і нещодавно вони завітали з приємною новиною до комунального закладу обласної ради «Глухівське медичне училище». Свого часу народні обранці звернулися до керівників області з проханням виділити з обласного бюджету кошти на технічне оснащення навчального закладу. Так, за 80 тисяч гривень було закуплено 10 новеньких ноутбуків для обладнання нового комп’ютерного кабінету.

- Для учнів і викладачів училища ця подія - особлива, - розповідає Марія Коняєва, - адже, на жаль, так сталося, що у навчальному закладі взагалі ніколи не було комп’ютерного класу. Тепер тут чекають учнів. А ми з колегами будемо і надалі опікуватися проблемами майбутніх медиків.

Депутати обласної ради від Глухова допомагають також тим глухівчанам, які особливо потребують допомоги – онкохворим, вихованцям шкіл і дитячих садочків. Для них уже стало доброю традицією на початку літа проводити свято «Прощай, школо - здрастуй літо!» Ось і цього разу малеча розважалася у військовому містечку - дітлахи стрибали на батуті (безкоштовно), грали в ігри, уявляли себе улюбленими героями, танцювали. А наостанок всі отримали солодку вату.

- Допомагати землякам, - говорить пані Марія, - почесна і відповідальна місія депутатів обласної та міської рад.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 06 червня 2017, 11:34

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення