У Сумах відкрилася ХІV Міжнародна універсальна виставка «Слобожанський міст-2017»

У рамках святкування Дня Європи в Україні сьогодні, 26 травня, у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбулося відкриття XІV Міжнародної універсальної виставки міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017» та Бізнес-форуму.

На офіційне відкриття приїхали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі, спостерігач моніторингової групи ОБСЄ в Україні Венсан Годбійон, аналітик Харківського офісу ЄБРР Тимур Халілов, Віце-президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні, економічний радник Посольства Канади в Україні Клінт Мартін, радники посольств Литовської Республіки, Болгарії, Угорщини, керівництво області та міста й інші поважні гості.

Виробничі здобутки на виставці представили близько 40 підприємств Сумщини, Харківщини та Польщі.

Під час відкриття учасників та гостей виставки привітав голова обласної ради Володимир Токар.

«Ми дуже зацікавлені у розбудові міжнародних зв’язків. Як виробничник, я розумію, що важливо не лише виробити якісну продукцію, а й вдало її продати. Виставка, яку ми сьогодні відкриваємо, має на меті знайти нових покупців, інвесторів і партнерів. А це – і робочі місця, і розквіт економіки, і наповнення бюджетів. Тому та справа, яку ви робите, є дуже важливою», - звернувся до присутніх керівник обласного парламенту. Він подякував президенту Сумської торгово-промислової палати Костянтину Макаренку за те, що вже в чотирнадцятий раз у Сумах він організовує такий захід з участю поважного товариства. Усім учасникам виставки Володимир Токар побажав успіхів і укладання вдалих контрактів.

Президент Сумської ТПП Костянтин Макаренко подякував партнерам, гостям, друзям, які відвідали виставку, керівництву області за підтримку. Він наголосив, що «Слобожанський міст» – це своєрідна репрезентація потенціалу держав, які приїхали поділитися досвідом. А в зв’язку з запровадженням безвізового режиму для України і Сумщини зокрема відкривається велика перспектива у налагодженні економічних та інвестиційних зв’язків.

Також на урочистостях з нагоди відкриття виставки виступили й поважні гості. Всі зійшлися на думці, що «Слобожанський міст-2017» – це черговий крок до налагодження міжнародної співпраці на регіональному рівні.

Далі присутні оглянули представлені товари і, оскільки «Слобожанський міст» має статус міжнародної виставки, під час її проведення відбулися перемовини між вітчизняними та зарубіжними партнерами. Саме вони дадуть старт новим ініціативам в економічній співпраці.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 13:52

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради