У Сумах пройде XІV Міжнародна виставка «Слобожанський міст-2017»

26 травня 2017 року о 10:00 у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбудеться відкриття XІV Міжнародної універсальної виставки міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017», яка проходить під патронатом голови Сумської обласної державної адміністрації.

Близько 40 підприємств і установ області, України та світу представлять свої здобутки. Об 11:00 розпочнеться бізнес-форум за участю представників Міжнародного Трейд-клубу в Україні («Атріум», II пов. ВЦ «Іллінський»).

По його завершенні бізнесмени проведуть В2В-перемовини. «Сумська торгово-промислова палата створює умови для поглиблення та зміцнення ділових зв’язків на національному і міжнародному рівні. «Родзинкою» цьогорічної виставки стане проведення бізнес-форуму, в якому візьмуть участь представники Міжнародного Трейд-клубу в Україні, з яким нас пов’язує багатолітня співпраця. Зокрема, свою участь у заході підтвердили дипломати, радники Посольств Болгарії, Канади, КНР, Литви, Угорщини в Україні, підприємці Азербайджану, Литви, Словаччини», – підкреслив президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко.

Метою виставки, організованої Сумською торгово-промисловою палатою, є презентація потенціалу підприємств і організацій регіону, залучення інвестицій в економіку області.

Виставка пройде у приміщенні ВЦ «Іллінський» за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7-а.

«Слобожанський міст-2017» – це черговий крок до налагодження міжнародної співпраці на регіональному рівні.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018, 13:53

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради