До святкування Дня вишиванки долучилися артисти обласної філармонії

Популярною українською піснею, разом з вдягненими у яскраві вишиванки відвідувачами концерту, відзначили Всесвітній день вишиванки артисти Сумської обласної філармонії.

Програма концерту цього дня відповідала тематиці свята виконанням популярних українських пісень і розмаїттям кольорів вишиванок на сцені і у залі.

Урочисто розпочатий піснею «Українці», у виконанні жіночого вокального ансамблю «Лада», концерт був схвально сприйнятий у залі і вже наступну «Пісню про рушник» П.Майбороди у виконанні заслуженого артиста України Леоніда Матвієнка зал активно підспівував.

В концерті виступили улюбленці сумчан, артисти-вокалісти філармонії - Олена Грицьків, Юрій Надточий, Ірина Ященко, Ольга Штика і заслужений працівник культури України Євген Радченко.

Можна сказати, що насичений улюбленими піснями і розмаїттям вишиванок у залі, концертний вечір, присвячений українській вишиванці – вдався.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 21 травня 2020, 16:23

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради