Володимир Токар: «Життя на українському кордоні не заважає вам працювати і розвиватися»

День села у Рижівці святкували з усім розмахом. На центральному майданчику перед будинком культури зібралися чи не всі жителі населеного пункту. Стилізовані курені, дитячі гірки та забавки, свято борщу, концерт місцевих виконавців – все викликало радісну й веселу атмосферу.

На свято до рижівців, ще й не з пустими руками, завітав голова обласної ради Володимир Токар. Він подякував за запрошення сільському голові Рижівки Олександру Чеху. У своєму привітальному слові Володимир Миколайович зазначив, що на Сумщині не так багато сіл, яким понад 400 років і вони змогли зберегти свою історію та самобутність. Тим більше, що Рижівка розташована на самому кордоні з Російською Федерацією і зі здобуттям Україною незалежності, у місцевих жителів виникли певні складнощі. «Втім, ви справжні патріоти. Розбудовуєте своє село, в якому мешкає 700 жителів, турбуєтеся про його добробут і безпеку. Рижівка повністю газифікована, освітлена. І я бачу, що життя на самому рубежі області та України не заважає вам жити, працювати і розвиватися», - наголосив спікер обласного парламенту.

Він побажав жителям Рижівки здоров’я, миру, процвітання, побільше діточок та добробуту. Подякував прикордонникам, які несуть службу в селі і бережуть мир в нашій країні та передав для користування селянам газонокосарку.

Депутат обласної ради Юрій Христій також приєднався до привітань і подарував місцевій школі сучасну навчальну дошку.

У ході мітингу кращим жителям села було вручено грамоти та подяки, ведучі назвали поіменно всіх рижівців, хто захищав і захищає країну на Сході. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх Героїв Небесної сотні та тих, хто загинув, захищаючи суверенітет України.

Свято продовжилося гарним концертом, конкурсом борщу, радісним гомоном дітей і веселим настроєм.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 травня 2017, 13:34

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube