telegram Facebook Twitter Youtube

Керівники обласної ради привітали працівників Науково-дослідного центру ракетних військ і артилерії

Напередодні Дня науки голова обласної ради Володимир Токар та його заступник Тетяна Головко відвідали Науково-дослідний центр ракетних військ і артилерії. Очолює заклад депутат обласної ради, кандидат військових наук, полковник Ігор Науменко.

Центр є науково-дослідною установою роду військ - ракетних військ і артилерії Збройних Сил України. Він призначений для виконання наукових досліджень, спрямованих на розвиток бойового застосування ракетних військ і артилерії, науково-технічного супроводження озброєння та військової техніки ракетних військ і артилерії.

Співробітники науково-дослідного центру займаються розробкою керівних бойових документів, дослідно-конструкторською та науково-дослідною, винахідницькою та раціоналізаторською роботою, беруть участь у лабораторних та польових випробуваннях, проведенні воєнно-наукових конференцій ЗС України, підготовці наукових кадрів, наукових праць тощо.

Ігор Науменко провів для керівництва обласної ради презентацію закладу, розповів історію його створення. «Починаючи з 1996 року, коли було засновано нашу установу, - говорить керівник закладу, - чисельність науковців лише зменшувалася, і перед початком бойових дій на сході України складала всього близько 40 чоловік. Роль ракетних військ і артилерії в АТО довела та обумовила необхідність збільшення наукового потенціалу Сумського воєнно-наукового закладу. На сьогодні чисельність центру збільшилася майже удвічі, а з цим підвищилася ефективність наукових досліджень та розробок».

Також він наголосив на тому, що майже 70% особового складу Центру брали безпосередню участь в АТО, а серйозну підтримку тут, на місці, надає Сумський державний університет.

Володимир Токар, оглянувши науково-дослідницький центр, подякував військовим за службу і те, що вони змогли зберегти такий необхідний не лише області, а й усій Україні заклад. «Нині всі розуміють, що без армії не може існувати держава. І Збройним силам України потрібні серйозні наукові розробки. Тому та діяльність, на яку ви направляєте всі свої сили і знання, вкрай необхідна країні», - наголосив керівник депутатського корпусу.

Разом із Тетяною Головко він привітав напередодні Дня науки весь колектив Центру зі святом, побажав здоров’я, наснаги, миру і побільше цікавих раціоналізаторських ідей. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 травня 2017, 11:39

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення