telegram Facebook Twitter Youtube

Відбувся другий етап Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів Сумської області

11-12 травня у спортивному комплексі Сумського державного університету відбулися змагання в рамках другого етапу Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів.

Конкуренцію гідно тримали й обранці обласної ради Олександр Стрельченко, Вячеслав Бершов, Андрій Грек, Юрій Яремчук, Андрій Божок, Сергій Іщенко, Сергій Нечаєв, Володимир Поцелуєв, Олександр Непочатов та Микола Деркач. Захищав честь команди обласних обранців і перший заступник очільника облради Анатолій Річкаль.

Загалом у змаганнях узяли участь 18 команд, більш як 200 учасників, які показали свою майстерність у п’яти видах спорту: футзал, настільний теніс, волейбол, шахи та шашки. На превеликий жаль, свої команди не виставили міста Суми, Шостка, Глухів, Охтирка та Шосткинський, Глухівський, Охтирський та Королевецький райони.

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль акцентував увагу на тому, що на Спартакіаді не лише були присутніми, а й брали активну участь у змаганнях особисто керівники багатьох районів області, депутати новостворених ОТГ та новообраний голова Краснопільської ОТГ, депутат облради Юрій Яремчук.

«Така позиція керівників викликає повагу. Бо вони дбають не лише про добробут жителів своїх територій, а й про те, аби райони та ОТГ були гідно представлені на важливих заходах, щоб вони звучали та їх знали. Голова Ямпільської РДА, депутат районної ради Ірина Панченко взагалі стала кращою у грі з шахів», - наголосив Анатолій Якович. Він висловив думку, що, напевне, саме тому ямпільчани другий рік поспіль і стають кращими у Спартакіаді, бо для керівництва району немає другорядних питань. Вони ретельно ставляться до кожного і самі показують приклад як в роботі, так і спорті.

Окрім того, за словами Анатолія Річкаля, керівники районів та депутати не лише показали свою майстерність у змаганнях, а й поспілкувалися один із одним, обговорили нагальні проблеми і, звісно, дуже вболівали кожен за свою команду.

Тож у настільному тенісі серед жінок перемогу здобула депутат Білопільської райради Ірина Сегида. На другому місці – Тетяна Назаренко з Конотопського району, а третьою була Наталія Бовтути з Роменщини.

У чоловіків лідером у грі з настільного тенісу став Володимир Гусєв з Путивльщини. Друге місце посів депутат обласної ради Сергій Іщенко, а третє здобув Іван Кальченко з Великописарівської райради.

У волейболі місця розподілили команди наступним чином: перше місце у ямпільських волейболістів, друге – у спортсменів із Сумського району, третє у депутатів із Великої Писарівки.

У шашках серед жінок перемогу здобула депутат із Краснопільщини Алла Брижахіна, другою стала Олена Дяченко з Ямпільщини, третє місце у Інни Яткевич із Великописарівщини.

Серед чоловіків кращим гравцем з шашок виявився депутат із Ямпільщини Григорій Романенко. Друге місце здобув Олексій Котко із Тростянечиини, а третє – Віталій Линник з Буринського району.

У грі в шахи перемогу серед жінок святкувала голова Ямпільської РДА Ірина Панченко, на другому місці - Катерина Обідець із Великої Писарівки. Третя сходинка за Галиною Костиріною з Путивльщини. У чоловіків переміг Валерій Дієсперов із Середино-Будщини, друге місце - у Ярослава Панченка з Ромнів і третє – у Ігоря Соломки з Ямпільщини.

У футзал краще за всіх зіграли спортсмени з Конотопського району, друге місце здобули футзалісти Ямпільщини, а третє – із Недригайлова.

У загальному заліку кращими стала команда Ямпільського району, на другому місці – депутати з Конотопського району, та третьому – з Великої Писарівки.

Кращі спортсмени області представлятимуть Сумщину на 3-му етапі 6-ї Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, яка відбудеться у червні в м. Черноморськ Одеської області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 05 червня 2019, 08:42

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення