Депутати обласної ради вшановували ветеранів

Напередодні 9 травня голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко вже традиційно привітав ветеранів Великої Писарівки з Днем Перемоги.

Він побажав їм миру, здоров’я, подякував за те, що, саме завдячуючи визволителям, ми сьогодні живемо на цій землі.

«Ви – символ честі, мужності, відваги й доблесті, - зазначив Олександр Стрельченко, звертаючись до ветеранів. – Низький уклін вам за ваш великий і безсмертний подвиг».

Обласний обранець вручив ветеранам подарунки й квіти. А вже наступного дня в Сумах разом з депутатом облради Миколою Войтенком поклав квіти до Меморіалу, що знаходиться на колишній вулиці Героїв Сталінграда, а нині Героїв Сумщини в обласному центрі.

У Шостці до своїх колег приєдналися депутати Володимир Пилипейко та Андрій Грек. Вони принесли корзину з квітами до Меморіалу Слави. А далі стали почесними гостями відкритого чемпіонату з армрифтингу та мас-рестлінгу. Володимир Пилипейко надав кошти для заохочення переможців змагань.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube