Депутати обласної ради вшановували ветеранів

Напередодні 9 травня голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко вже традиційно привітав ветеранів Великої Писарівки з Днем Перемоги.

Він побажав їм миру, здоров’я, подякував за те, що, саме завдячуючи визволителям, ми сьогодні живемо на цій землі.

«Ви – символ честі, мужності, відваги й доблесті, - зазначив Олександр Стрельченко, звертаючись до ветеранів. – Низький уклін вам за ваш великий і безсмертний подвиг».

Обласний обранець вручив ветеранам подарунки й квіти. А вже наступного дня в Сумах разом з депутатом облради Миколою Войтенком поклав квіти до Меморіалу, що знаходиться на колишній вулиці Героїв Сталінграда, а нині Героїв Сумщини в обласному центрі.

У Шостці до своїх колег приєдналися депутати Володимир Пилипейко та Андрій Грек. Вони принесли корзину з квітами до Меморіалу Слави. А далі стали почесними гостями відкритого чемпіонату з армрифтингу та мас-рестлінгу. Володимир Пилипейко надав кошти для заохочення переможців змагань.

Також читайте:

Увага!

24.09.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради