Під час засідання сесії обласної ради депутати подали більше двадцяти запитів

Так, Віра Лаврик просить включити у перелік об’єктів, які проходять по Державному фонду регіонального розвитку водогін у с.Беседівка Недригайлівського району. Запит Родіона Дученка стосувався вшанування видатних українців на поштових знаках.

Олександр Непочатов просить сприяння у виділенні субвенції у сумі 240 тисяч грн на ремонт терапевтичного відділення Буринської ЦРЛ. Також обранця турбує проблема забезпеченості виплати зарплати у районі, тож просить виділити з обласного бюджету додаткове фінансування на оплату праці працівникам бюджетних установ.

Юрій Меєрович звертається з питанням щодо виділення коштів на реконструкцію очисних споруд в Охтирці. Магомед Галаєв - стосовно виділення коштів для придбання рентген-апарата та санітарних автомобілів для Лебединської ЦРЛ. Звернення Олександра Теліженка стосувалося гідрологічних досліджень.

Лілія Ричкіна озвучила декілька звернень, які стосувалися притягнення осіб до кримінальної відповідальності що виробляють в одному з сіл області деревне вугілля. Також вона просить виділення коштів для придбання дистилятора води та аналітичних вагів для Шосткинського діагностичного центру, облаштування на території обласного клінічного госпіталю спортмайданчика та майданчика для тренажерів, оприлюднення на сайті облради звіту про роботу фракцій.

Повторно з депутатським запитом звернувся Олександр Стрельченко. Він просить втрутитися в ситуацію голову ОДА Миколу Клочка та голову обласної ради Володимира Токаря сприяти виділенню 250 тисяч грн. на оплату скульптури відомому легкоатлету – Олімпійському чемпіону Володимиру Голобничому, яку два місяці тому забрали до Харкова через борги міської влади Сум за роботу.  Депутат акцентував увагу на тому, що міська влада може знайти кошти на привітання мером Сум жителів обласного центру з Паскою, 30 млн грн. на реконструкцію МЦ «Романтика», а на скульптуру легенді українського спорту – ні. «З нас сміється вся Україна і це ганьба для Сумщини», - зазначив Стрельченко.

Ігор Ганенко звернувся із запитом щодо неправомірних дій додаткової оплати за електроенергію в Глухівському Національному педагогічному університеті. Анатолій Тронь звертається на прохання Охтирського товариства мисливців і рибалок внести зміни до користування мисливських угідь і пропонує продовжити термін користування угіддями з 25 до 35 років.

Марія Коняєва просить обласне керівництво зберегти Палац культури СНВО і передати його у спільну власність територіальних громад області.  Вона зазначає, що тут займаються близько 10 тисяч маленьких і дорослих сумчан, працює 70 людей. Обраниця вважає, що для обласного бюджету утримання палацу не ляже дуже великим тягарем. А кошти від продажу пропонує направити на зарплату працівникам підприємства.

Петро Нечмоня звернувся з проханням перевірити вартість компонентів донорської крові в Сумському обласному центрі служби крові. Він запропонував створити комісію з цього приводу. Володимир Поцелуєв просить виділення 200 тисяч грн. на завершення будівництва рентгенкабінету Сумської ЦРЛ і наголошує, що 60 тисяч населення залишаються без цієї допомоги.

До Віктора Дубинки звернулися учасники АТО, які наголошують на незаконних діях однієї з сільських голів у плані розподілу земельних ділянок. Тож просить вивчити це питання. Катерина Приходько просить створити робочу групу у зв’язку з екологічною ситуацією, що склалася в с.Токарі Сумського району. Микола Березін звернувся із запитом, в якому просить виділити кошти на ремонт доріг між населеними пунктами в Миропільській ОТГ, де проживає 4,5 тисяч жителів і підняв питання забезпечення пільговим житлом військовослужбовців.

Останнє оновлення на Четвер, 04 травня 2017, 13:39

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради