telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

З керівництвом обласної ради зустрівся спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

На Сумщині з робочим візитом перебуває спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Хуан Марія Мартін  Кастрілльон. Сьогодні, 25 квітня, він зустрівся з заступником голови обласної ради Тетяною Головко, директором Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександром Сітаком та керуючим справами виконавчого апарату обласної ради Вікторією Патютько.

Під час спілкування вони обговорили наслідки економічної блокади на Сході країни для Сумщини.

Тетяна Головко зазначила, що жодних негативних наслідків для області блокада не принесла. Всі підприємства працюють у звичайному режимі, не було перебоїв з паливом під час опалювального сезону і скарг від жителів Сумщини щодо негативних наслідків блокади не надходило.

Також вона зазначила, що до обласної ради були свого часу звернення від громадськості щодо підтримки блокади, водночас щодо її зняття – жодної.

Олександр Сітак розповів про динаміку росту промислового виробництва в області, про проходження процесу об’єднання ОТГ на Сумщині.

Хуан Марія Мартін  Кастрілльон уважно вислухав співрозмовників, подякував їм за теплий прийом і зробив висновки, що економічний ефект від наслідків блокади на Сумщині можна прирівняти до нуля.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 жовтня 2021, 16:03

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top