telegram Facebook Twitter Youtube

Андрій Кисіль допоміг висадити монастирський сад і відродити традицію поштових привітань з Великоднем

Напередодні Пасхи разом з однопартійцями-укропівцями Андрій Кисіль запропонував мешканцям обласного центру привітати рідних, друзів, знайомих за допомогою поштових листівок. Кожен перехожий міг вказати адресу, а саму листівку через пошту відправляли вже партійці.

За словами заступника голови фракції "УКРОПу" в Сумській обласній раді Андрія Кисіля, торік сумчани відправляли вітальні листівки не лише у межах міста чи області, а й за кордон. "Цього року нам приємно знову допомогти людям згадати - що таке поштові привітання. Сучасні технології спрощують життя людей, а старі добрі традиції на роки залишають пам'ять і відчуття присутності рідних людей", - говорить депутат.

Напередодні ж Андрій Кисіль власноруч допоміг закласти молодий сад в одній з чернечих обитель Сумщини. В Молченському жіночому монастирі на Путивльщині було висаджено нові деревця: "На території обителі вже давно ростуть і плодоносять яблуньки і виноград, а от частина території навколо монастиря ще не була освоєна вправними руками насельниць. Перед Великоднем ми це виправили", - прокоментував укропівець, що допоміг насадити дерева як фізичними трудами, так і матеріально.

За матеріалами прес-служби Сумського обласного осередку партії УКРОП

 

Останнє оновлення на Середа, 19 квітня 2017, 09:07

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Документи облради