Депутат Сумської обласної ради Наталія Калініченко привітала бійців АТО з Великоднем

Напередодні великого християнського свята голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Сумській обласній раді Наталія Калініченко особисто побувала в зоні АТО, де несуть службу сумські артилеристи.

Свіжовипечені запашні паски, смачні напої, консервації та фрукти. Усе це Наталія Калініченко провезла з Сум до Донеччини, аби привітати військових та розрадити їхні нелегкі будні. Щирі слова, щирі посмішки, щирі сльози… Там, у зоні антитерористичної операції, по-іншому бути не може.

Перебуваючи в гарячих точках, маючи можливість поспілкуватися з героями не в телефонному режимі, Наталія Калініченко звернулася до них: «Звичайно, ніхто і ніколи не замінить смак маминої паски, але нам дуже хотілось, щоб ви тут відчули хоч трохи домашнього затишку та тепла. І головне навіть не в тому, що ми вам привезли чи приїхали самі. Головне, що ми щохвилини вас чекаємо вдома і дуже хочемо, щоб, завдяки вашій мужності, якнайскоріше закінчились бойові дії, ми повернули окуповані території та далі жили в мирі».

Візит народної обраниці з Сумщини розчулив справжніх, сильних та хоробрих чоловіків, які тепер мають змогу скуштувати смачної паски з малої батьківщини. Нагадаємо, минулого року в період Великодніх свят сумські радикали також привітали військових смачними подарунками, приготовленими власноруч.

За інформацією прес-служби Сумського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка

Також читайте:

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради