Обласний депутат допомагає глухівським освітянам вирішити нагальні проблеми

Андрій Божок відвідав навчальні заклади, що підпорядковані Сумській обласній раді, у Глухові. Директор школи-інтернату Любов Кострова повідомила: майже завершено ремонт їдальні, який розпочався взимку після активного сприяння саме депутата-укропівця. Тоді він допоміг усунути чиновницьку тяганину при проходженні бюджетних коштів, виділених для ремонтних робіт. Наступний крок - придбання морозильної камери для харчоблоку. На фінальній стадії також процес придбання комп'ютерів для класу в медичному училищі.

«Ми жартуємо, що у нас майбутні лікарі займатимуться за комп'ютерами, кращими ніж стоять в мерії. Але це справді буде сучасний комп'ютерний клас», - говорить директор медучилища Ганна Коняєва.

У свою чергу, Андрій Божок коментує: «Чергове питання, яке потребує вирішення, це оновлення меблів у деяких класних кімнатах та облаштування водовідводу. Керівники зазначених закладів налаштовані на співпрацю, тому намагатимемося вирішити порушені питання якомога швидше».

Також читайте:

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради