telegram Facebook Twitter Youtube

Депутат Андрій Божок відзначив талановитих учнів Глухівської школи мистецтв

Напередодні відбувся звітний концерт інструментального відділу Глухівської школи мистецтв ім. М. С. Березовського. На сцені прозвучали твори композиторів, різних епох – класицизму, романтизму, імпрессіонізму, неокласицизму, сучасна музика.

Вихованці були нагороджені почесними грамотами адміністрації школи за активну участь у шкільному та суспільному житті закладу та перемогу у конкурсах різних рівнів. Мистецький захід відвідав член фракції Партії УКРОП у Сумській обласній раді Андрій Божок.

Учнів, які досягли значних результатів, він відзначив грамотою та подарунками. «Кожен з артистів - маленька яскрава зірочка. Існує помилкова думка, що діти не полюбляють вчитись у музичній школі. А я, наприклад, їм заздрю – оскільки сам дитиною не вчив сольфеджіо, а вже дорослим закохався у музику і опанував фортепіано. Світ класичної музики – це надзвичайно багатий світ відчуттів і думок!», – сказав Андрій Божок, коментуючи свою увагу до шкільних музичних конкурсів.

Невдовзі, говорить депутат, він патронуватиме цілий фестиваль піаністів – але подробиці задуму наразі не відкриває: «Це буде сюрприз!»

Також читайте:

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення