Білопільська ДЮСШ відзначила півстолітній ювілей

31 березня Білопільська дитячо-юнацька спортивна школа імені Юрія Білонога відзначила півстолітній ювілей. На зустріч, яка проходила у районному будинку культури, з’їхалося багато гостей, колишніх вихованців, серед яких - титуловані спортсмени: Юрій Білоног, Антон Дудченко.

Привітати заклад завітали як місцеве керівництво, так і депутати обласної ради: Дмитро Нагорний, Юрій Христій, Едуард Пінчук, Андрій Кісіль директор обласної ДЮСШ Юрій Бєлан. Кожний привітав школу та подарував цінні подарунки.

Від голови обласного депутатського корпусу Володимира Токаря, який знаходився у відрядженні в Києві, вітання спортсменам та тренерам передав депутат обласної ради, начальник управління майном Дмитро Нагорний.

Він зазначив, що, оглянувши базу спортивної школи, був приємно вражений. Оскільки не кожен район може похвастатися 50-річною історією спортивної школи. А в Білопіллі не лише зберегли заклад, він є взірцем для інших ДЮСШ.

«Хочу подякувати за нелегкий труд не тільки спортсменам, а й, у першу чергу, тренерам, які виховали плеяду талановитих спортсменів і якими пишається вся країна. Для всіх є прекрасна новина: у цьому році в Сумах планується відкриття Центру олімпійської підготовки з легкої атлетики на базі легкоатлетичного манежу СумДУ. І ви будете також мати прекрасну можливість вдосконалювати у ньому свою майстерність. Запевняю, що депутатський корпус намагатиметься і надалі підтримувати всі починання, направлені на здоровий спосіб життя».

Також Дмитро Нагорний виконав почесну місію: вручив Подяку Сумської обласної ради члену національної збірної з біатлону Антону Дудченку.

Керівники школи розповіли, що Білопільська ДЮСШ завжди славилася і славиться висококваліфікованими тренерами-викладачами та високими результатами їхніх вихованців. Сьогодні у Білопільській ДЮСШ займається більше 200 спортсменів у чотирьох видах спорту – легкій атлетиці, лижних гонках, футболі, шахах.

Багато чого зроблено й досягнуто, але ще більше належить зробити в ім'я дитячого спорту Білопільщини. І планку для себе тренери та спортсмени ставлять високу.

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради