Депутати обласної ради перейнялися проблемами мешканців Дружби

Мешканці міста Дружба б’ють на сполох: вони переконані, що робота місцевого ТОВ «Росагроінвест» має негативні наслідки на навколишнє середовище і шкодить здоров’ю людей.

Небайдужі громадяни звернулися до обласної влади з проханням посприяти у з’ясуванні даної ситуації. Оперативно голова ОДА своїм розпорядженням створив комісію, якій доручив перевірку безпечності здійснення господарської діяльності даним підприємством для жителів міста. До вивчення ситуації, за дорученням голови обласного парламенту Володимира Токаря, долучилися й депутати обласної ради. Очолив їхню роботу голова постійної комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства Сергій Демеха.

- 24 березня ми відвідали Дружбівську об’єднану територіальну громаду, де мали можливість поспілкуватися з очільником міста Євгеном Харитоновим, - розповідає Сергій Васильович.

Депутат обласної ради був приємно вражений позицією міського голови щодо взаємовідносин органів і посадових осіб Дружбівської міської територіальної громади з підприємствами установами і організаціями, які перебувають на її території. Вони базуються на суворому дотриманні визначених законодавством прав суб’єктів господарської діяльності.

Однак не всі підприємства, на думку мешканців та активістів міста, виконують санітарні норми й правила при здійснені своєї виробничої діяльності. Це насамперед стосується результатів роботи ТОВ «Росагроінвест».

- Уже відбулося перше засідання комісії, створеної розпорядженням голови ОДА, за нашої участі, - говорить Сергій Демеха.

Одразу стало зрозуміло, що ситуація непроста і за один день проблему не вирішити, щоб розібратися достеменно, слід провести відповідні дослідження шляхом забору проб води, повітря, ґрунту. Про хід перевірки буде згодом повідомлено керівництво області, громадськість.

- Результати також розглянемо на засіданні профільної депутатської комісії, ухвалимо відповідне рішення. Але однозначно – людей сам на сам з бідою ми не залишимо, - наголосив Сергій Демеха.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube