Депутати обрали ще трьох представників до складу комісії з добору керівників закладів культури

Це питання було на порядку денному постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації, яка відбулася 27 березня.

Нагадаємо, що оголошено конкурс на керівників Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького, обласної філармонії та ТЮГу. До складу конкурсних комісій мають увійти по 9 осіб: по 3 - від депутатського корпусу обласної ради, по 3 представника громадськості та по 3 представника від трудових колективів.

Тож від постійної комісії з питань з питань спільної власності територіальних громад та приватизації до складу до конкурсної комісії з обрання директора Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького затверджено кандидатуру Віри Лаврик, керівника обласної філармонії – Олександра Будніка, а очільника ТЮГу – Костянтина Товстухи.

Наразі тривають організаційно-підготовчі процеси. Остаточне рішення за сесією обласної ради

Останнє оновлення на Вівторок, 18 вересня 2018, 16:55

Увага!

14.08.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради