Депутати обрали ще трьох представників до складу комісії з добору керівників закладів культури

Це питання було на порядку денному постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад та приватизації, яка відбулася 27 березня.

Нагадаємо, що оголошено конкурс на керівників Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького, обласної філармонії та ТЮГу. До складу конкурсних комісій мають увійти по 9 осіб: по 3 - від депутатського корпусу обласної ради, по 3 представника громадськості та по 3 представника від трудових колективів.

Тож від постійної комісії з питань з питань спільної власності територіальних громад та приватизації до складу до конкурсної комісії з обрання директора Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького затверджено кандидатуру Віри Лаврик, керівника обласної філармонії – Олександра Будніка, а очільника ТЮГу – Костянтина Товстухи.

Наразі тривають організаційно-підготовчі процеси. Остаточне рішення за сесією обласної ради

Останнє оновлення на Вівторок, 18 вересня 2018, 16:55

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube