Депутати обласної ради переймаються питанням якісного харчування дітей

Депутати стурбовані ситуацією, що відбувається навколо освітніх закладів у частині забезпечення якісним харчуванням дітей. «Від освітян області розповсюджується інформація щодо недобросовісних постачальників та зниження якості продуктів харчування», - зазначається у депутатському запиті голови фракції «Радикальної партії» у Сумській обласній раді Наталії Калініченко.

Радикали просять утворити робочу групу по посиленню контролю за якістю харчування в освітніх закладах області, що має на меті розробити план заходів з даного питання з подальшим розглядом на засіданні сесії обласної ради.

До роботи у групі просять залучити комунальний заклад «Лабораторія по контролю за якістю харчових продуктів». Також для врегулювання питання депутати просять посилити підтримку місцевих товаровиробників, а саме, створити єдину обласну базу даних виробників області та відновити популяризацію акції «Вироблено на Сумщині».

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube