telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

«Шевченкові думи переживуть віки» - літературний вечір у Сумському музеї

У Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся літературний вечір «Шевченкові думи переживуть віки», присвячений 203-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Організаторами заходу виступили співробітники музею та учасники молодіжних арт-студій м. Суми.

Співробітник музею Аліна Конотоп познайомила гостей із життєвим і творчим шляхом Кобзаря, зокрема історією його подорожей Сумщиною та дружби Т. Г. Шевченка з уродженцями нашого краю.

Молоді поети та співаки виконували як поезії поета, так і власні твори, присвячені Кобзарю. Учасники вечора продемонстрували новаторський підхід до творчості митця, поклавши його вірші на сучасну музику. Атмосферу вечорів ХІХ ст. створили своїм співом дует Наталії Авраменко та Аліни Дудченко.

Не залишилось осторонь і ставлення молоді до сьогодення. Поети-аматори продекламували патріотичні поезії «Зима пішла війною», «Україна – моя країна!» та інші. Варто відзначити виступи члена Національної спілки журналістів, письменниці Анни Коршунової-Шевченко, а також драматурга, автора п’єси «Із Тарасом – через Морок» Людмили Говійної.

Літературна спадщина Тараса Шевченка, безумовно, має помітний вплив на творчий доробок сучасного покоління, читаючи твори Кобзаря, молодь прагне осучаснити їх, долучити якнайширше коло своїх ровесників до надбань видатного майстра слова.

Останнє оновлення на Четвер, 10 лютого 2022, 15:54

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top