Робочий візит на Середино-Будщину обласних депутатів та голови ОДА

Відбулася робоча поїздка голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та депутата обласної ради Сергія Науменка на Середино-Будщину.

Посадовці відвідали Державне підприємство «Середино-Будський лісгосп», де ознайомилися з умовами роботи. Також голова ОДА та обласний депутат відвідали Середино-Будську центральну районну лікарню і поспілкувалися з медпрацівниками, які висловили проблемні питання, що сьогодні існують у галузі охорони здоров’я Середино-Будщини.

Наприкінці зустрічі Микола Олексійович та Сергій Іванович відвідали виставку, організовану Будинком дитячо–юнацької творчості та провели особистий прийом громадян у приміщенні районної державної адміністрації.

Також голова ОДА Микола Клочко, депутати обласної ради Сергій Науменко та Олег Бояринцев зустрілися з керівництвом ОТГ Зноб-Новгородської селищної ради. Було розглянуто проблемні питання, які виникли у новоствореній громаді. 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 березня 2017, 15:55

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради