telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумчани вшанували пам’ять Тараса Шевченка

«Кобзар мріяв, що «оживе добра слава, слава України», і задля цього ми маємо шануватися, дослухаючись його мудрих настанов: «Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю», - процитував під час мітингу перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль слова великого українського пророка, письменника, драматурга, політичного і громадського діяча Тараса Шевченка.

Сьогодні, в день народження Кобзаря, понад сотні сумчан взяли участь у врочистостях, присвячених 203-й річниці з Дня народження Тараса.

Вшанувати пам’ять найвідомішого українця разом з представниками громадськості, до пам’ятника Шевченкові прийшли керівники обласної та міської влади, депутати. Тут же відбувся мітинг та покладання квітів.

«Нині, в часи війни, слова Тараса Шевченка видаються особливо актуальними, - звернувся Анатолій Річкаль до присутніх. - Вони стають пророчими, адже сьогодні народ не захотів мовчати, бореться за свою волю. І хоча зараз, під час війни, всі процеси дуже болючі для кожного українця, є надія на краще, надія на те, що Україна залишиться неділимою, що ми не будемо шукати чужої долі, а знайдемо свою правду у своєму домі. Шевченко став для всіх нас взірцем національної свідомості. Ми повинні читати його твори і виконувати в своєму житті всі його заповіти».  

Цього дня відбулася церемонія прийняття гурту новаків до місцевого осередку скаутської організації «Пласт», яка сприяє патріотичному вихованню української молоді. Дітям одягли галстуки і всі разом вони промовили клятву.

Далі присутні декламували вірші, співали пісні, говорили про те, що Тарас Шевченко став пророком своєї землі, який віддав своє життя заради людей України. Адже головне багатство для нього було духовне. Він поєднав у собі кращі риси українця, жив своєю країною і помер заради її свободи.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 10 лютого 2022, 15:54

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top