telegram Facebook Twitter Youtube

Учні медучилища у Глухові навчатимуться за новими комп’ютерами

Майже 100 тисяч гривень з обласної скарбниці спрямовано на потреби Глухівського медичного училища. Відповідні зміни до бюджету внесли депутати на черговій сесії Сумської обласної ради. Кошторис витрат скорегували за ініціативою депутатів-укропівців, що опікуються глухівським округом – Марії Коняєвої та Андрія Божка.

Напередодні депутати зустрічались із керівництвом медучилища. У ході спілкування дізналися, що освітній заклад потребує оновлення комп’ютерного класу. «Придбати десять нових сучасних комп’ютерів і покласти в класі лінолеум – це близько 80 тисяч гривень. Ціна питання як для обласного бюджету невелика, та це вельми суттєва допомога як для навчального закладу райцентру», – констатує Андрій Божок. Узгоджений укропівцями з обласним департаментом фінансів кошторис був підтриманий депутатською комісією і рішенням сесії облради – затверджений. Найближчим часом кошти надійдуть за призначенням.

«Ми постійно опікуємось освітніми закладами Глухова, адже розуміємо: як не банально звучить, молодь – наше майбутнє. І від того, в яких умовах діти навчаються, залежить не лише їх освітній рівень. Це питання ширшого контексту: чи почувається підростаюче покоління дітьми ХХІ століття, органічною частиною суспільства інформаційного віку? Умови навчання на це відчуття впливають безпосередньо», – коментує депутат Марія Коняєва.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 02 березня 2017, 16:39

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення