У філармонії відбувся концерт, присвячений пам’яті Героям Небесної Сотні

20 лютого концертом-реквіємом вшанували артисти Сумської обласної філармонії пам’ять учасників трагічних подій трирічної давнини на майдані Незалежності у Києві та подвиг патріотів-українців, які назавжди увійшли в історію як Герої Небесної Сотні.

На фасаді філармонії – панно з фотографіями полеглих героїв, а концертна зала зустріла учасників меморіального заходу пригашеним світлом і свічею пам’яті на авансцені.

Ведуча Вікторія Семеренко на початку концерту закликала вшанувати хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні – наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України. У виконанні вокального ансамблю «Елегія» звучала народна пісня «Гей, плине кача…» що стала народним гімном пам’яті про загиблих Героїв Небесної Сотні.

Один за одним у виконанні артистів філармонії звучали патріотичні вірші і пісні, які не залишилися без відгуку в серцях присутніх.

Натхненно співала Ірина Ященко «Ти – солдат України», Ольга Штика щемливо - «Калинові острови». Заслужений артист України Леонід Матвієнко емоційно виконав пісню І. Зіньковської «Рідна Україна». У концерті також виступили жіночий вокальний ансамбль «Лада», заслужений працівник культури України Євген Радченко, вокальний дует Олени та Костянтина Обозних.

Присутні стоячи вітали у залі фінальну пісню «Єднаймося, люба родино!» В. Газінського» у виконанні ансамблю народної пісні «Слобожанські барви». 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 21 лютого 2017, 15:58

Підготовка до сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube