telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Сумська громада провела акцію пам’яті третіх роковин трагічних подій Революції Гідності

Заходи з ушанування Героїв Небесної Сотні розпочалися сьогодні на Алеї Слави, де поховані загиблий від кулі снайпера на Майдані Почесний громадянин Сум, Герой України Олексій Братушка та полеглі на Сході держави воїни АТО.

Архієпископ Сумський і Охтирський Владика Мефодій провів за загиблими панахиду, присутні, а це – керівники області та міста, військові, громадськість - поклали квіти до могил Героїв.

Далі заходи продовжилися у сквері Героїв Небесної Сотні, де відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку, присвяченого загиблим на Майдані. На цьому місці згодом буде споруджено пам’ятник. Його проект має бути узгоджений із громадськістю.

Лунали спогади про події Майдану, звучали вірші та пісні, присвячені патріотам. Серед присутніх була громадянка Росії – Тетяна. Вона принесла квіти і зазначила, що низько вклоняється перед героїзмом українців і їх бажанням жити в незалежній країні.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко у своєму виступі наголосила: «Для мене зимове повітря завжди змішане з запахом гарі, крові, болю, почуттям свободи. Здавалося, що три роки тому ми вже вибороли свободу, але боротьба продовжується на Сході країни. Боротьба жорстока, яка забирає життя наших хлопців. Тому ми повинні не просто пам’ятати минуле, а робити висновки».

Тетяна Іванівна акцентувала увагу на символічності того, що знак відкрили у вигляді каменю, оскільки три роки тому все почалося з елементарної бруківки і невдоволення людей. Вона закликала присутніх зберігати мир і спокій: «Вічна пам’ять Небесній Сотні, вічна слава героям, які поклали своє життя за нашу з вами незалежність. Низький уклін батькам загиблих героїв і причетним до збереження незалежності, – військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам і всім, хто допомагає наближати мир».

Також читайте:

Останнє оновлення на Неділя, 21 листопада 2021, 15:13

Документи облради

Go to top