Керівник Красногорівської ВЦА подякував очільникам і мешканцям Сумщини за допомогу жителям деокупованих територій

Протягом минулого тижня у сумському шпиталі проходив лікування керівник Красногорівської військово-цивільної адміністрації Олег Ліванчук. З огляду на суспільно-політичну ситуацію лікарі дозволили йому залишати межі медзакладу для проведення низки зустрічей в обласному центрі.

Тож очільник фронтового міста зустрівся з головою обласної ради Володимиром Токарем, головою ОДА Миколою Клочком, головою Краснопільської РДА Юрієм Яремчуком, ректором СНАУ Володимиром Ладикою, сумськими забудовниками – керівниками підприємств «Сумбуд» та «Спецресурс», депутатами облради.

У ході зустрічей були обговорені питання розвитку побратимських відносин між Сумщиною та Донеччиною. Зокрема порушувалися проблеми забезпечення Красногорівки лісо-будівельними матеріалами, можливість передачі обласною радою екскаватора, з огляду на урядову програму щодо відновлення інфраструктури деокупованих територій – відбудову житла та об’єктів соціальної сфери. З керівництвом ОКАП «Сумиоблагроліс» відбулася розмова стосовно забезпечення лісоматеріалами, а з депутатом обласної ради, керівником Сумиоблавтодору Іваном Романюком – можливості співпраці.

Олег Ліванчук зауважив, що на 14 лютого запланована його зустріч з керівником Донецької військово-цивільної адміністрації, головою Донецької ОДА Павлом Жебрівським стосовно результатів проведених у Сумах зустрічей. Очільник Красногорівки доповість йому про домовленості та майбутні перспективи роботи. «Ураховуючи тісну співпрацю між Красногорівкою і містами Сумщини, відчуваючи ту величезну допомогу і підтримку керівництва та жителів вашої області, я впевнений, що рівень допомоги деокупованим територіям не тільки не зменшиться, а тільки збільшиться. Від імені всіх жителів прифронтових міст я хочу подякувати за те, що мешканці Сумщини одними з перших відгукнулися на заклик допомоги жителям обстріляної Авдіївки і не залишили їх у біді», - наголосив Олег Петрович.

Володимир Токар та Микола Клочко, в свою чергу, зауважили, що є взаємодія і взаєморозуміння між керівниками Сумської та Донецької областей. Вони завірили, що й надалі в межах своїх повноважень допомагатимуть жителям деокупованих територій та українським військовим.

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube