Депутат Марія Коняєва: загріти теплом нужденних – легко!

У Глухові завершився перший етап благодійної акції зі збору одягу для малозабезпечених містян та безхатченків. Десятки людей відгукнулися на заклик партійців та наслідували їх приклад, зібравши чималу кількість одягу. Наразі організатори готові до другого етапу акції – роздачі зібраних речей.

Організований на базі громадської приймальні УКРОПу пункт роздачі відкриває двері: будь-хто з нужденних глухівчан від понеділка, 6 лютого, може прийти за речами, яких потребує, на вул. Спаську, 1.

За словами одного з організаторів акції Марії Коняєвої, за два тижні збору одягу для бідних людей виявилося, що в Глухові багато щирих благодійників. «Першими, звичайно, стали приносити пакунки з одягом для дітей, підлітків, чоловіків, жінок – наші однопартійці та прихильники УКРОПу. А згодом, після комунікаційної кампанії в пресі й на телебаченні, відгукнулися і окремі люди, і цілі установи. Зокрема, Глухівська школа-інтернат, чиї педагоги та вихованці показали всім добрий приклад і довели, що зігріти теплом нужденних не важко», – розповіла депутат Сумської облради. 

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради