Депутат облради Андрій Кисіль відвідав з робочою поїздкою Білопілля

Заступник голови фракції «Українського об'єднання патріотів – УКРОП» у Сумській обласній раді провів особистий прийом громадян у райцентрі та відвідав сесію Білопільської районної ради.

«Найперше, ми з колегами шукали шляхи вирішення конфліктної ситуації у міській музичній школі. Негаразди там тривають близько року через прикре непорозуміння між частиною колективу і його керівником, – говорить Андрій Кисіль. – Під час візиту ми обговорили це питання з головою Білопільської райради, знайшли варіанти розв’язання конфлікту, які мають задовольнити обидві сторони».

Невдовзі у навчальному закладі плануються загальні збори. Андрій Кисіль переконаний, що на них вдасться проговорити деталі і вирішити конфлікт.

Ще одне важливе питання, яке обговорював укропівець із білопільчанами – встановлення загальнобудинкових лічильників газу в багатоповерхівках. Саме жителі Білопілля першими в області стали судитись з газовиками. «Ця справа – у мене на контролі. На жаль, до УКРОПу люди звернулися вже на етапі судових процесів, а до цього без кваліфікованої юридичної допомоги вони припустилися певних помилок. Але наша підтримка не забарилася – разом ми сильніші й віримо в перемогу».

Андрій Кисіль відвідав сесію Білопільської районної ради, де звітували голови районних держадміністрації та ради. Після сесії він зустрівся з місцевими депутатами й виборцями. Перед останніми відзвітував про виконані доручення, а ще вислухав прохання АТОвців і наразі займається вирішенням питання військовиків.

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради