Депутат обласної ради Лілія Ричкіна провела прийом громадян у Бурині

Буринський район відвідала депутат Сумської обласної ради сьомого скликання Лілія Ричкіна.

Спочатку Лілія В’ячеславівна провела прийом громадян у районній раді за участі очільника районних депутатів Євгенія Рябоконя.

До представника області звернувся директор Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Ю. М. Лавошника Микола Дерев’янченко щодо надання фінансової допомоги за рахунок депутатських коштів для заміни аварійних вікон у закладі.

Також на прийомі побували жителі вулиці Котляревського міста Буринь. Їх турбувало питання викиду в повітря Буринським елеватором залишок переробки зернових культур.

Представники жителів будинку № 13 по вулиці Незалежності розповіли депутатові про свою проблему, адже будівля, в якій вони мешкають, знаходиться в аварійному стані. Вони також попросили Лілю Ричкіну передати звернення народному депутатові України Олегу Ляшку щодо перегляду новоприйнятих коефіцієнтів розрахунку субсидії для громадян, які проживають у багатоповерхових будинках, адже розмір її через це значно зменшився.

Усі питання взяті депутатом обласної ради на контроль.

Лілія В’ячеславівна та керівник районної ради цього ж дня відвідали Буринську центральну районну лікарню ім. проф. М. П. Новаченка. Зокрема ознайомилась з ходом ремонту палати та санвузла у терапевтичному відділенні, на які минулого року були виділені депутатські кошти, обговорили проблеми із завідуючим відділенням Леонідом Давидовським. Відвідавши стоматологічне відділення, депутат зазначила, що воно дійсно потребує ремонту і заміни обладнання. Щодо останнього питання вона запропонувала звернутися до благодійного фонду «Хельвеція». Завітали представники органів місцевого самоврядування і до харчоблоку, де поцікавилися раціоном харчування пацієнтів лікарні.

Після районної ради Ліля Ричкіна відвідала Буринську міську раду.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради