telegram Facebook Twitter Youtube

Звіт Володимира Пилипейка, Миколи Войтенка та Андрія Грека, які представляють інтереси шосткинців

Депутатів Сумської облради від Опозиційного блоку Володимира Пилипейка, Миколу Войтенка і Андрія Грека знають у своїх виборчих округах, як одних із найактивніших  представників інтересів жителів м. Шостки. Наочним прикладом їх діяльності стають виконані обіцянки і добрі справи.

Володимир Пилипейко: Інтереси виборців - головний пріоритет!

• Благоустрій Шостки. Наболілим питанням для городян вже давно залишається питання відсутності вуличного освітлення в деяких районах Шостки. Змінити ситуацію на краще, зокрема, на двох вулицях – Чернігівській і Шевченко - взявся депутат Опозиційного блоку Володимир Пилипейко. Для цього він направив всі свої депутатські кошти (200 тис. грн) на реконструкцію мережі з встановленням нових і енергоефективних ліхтарів. Крім цього, депутат організував загальноміський суботник.

• Підтримка навчальних закладів. Справжнім помічником для Шосткинської загальноосвітньої школи-інтернат по праву можна вважати Володимира Пилипейко. Депутат відгукується на всі проблеми, з якими до нього звертається керівництво закладу, та й сам намагається допомогти закладу. Так, завдяки наполегливості опозиціонера, депутатський корпус виділив 100 тис. грн. на закупівлю комп'ютерів. Раніше Володимир Пилипейко разом з вихованцями висадив на території закладу плодовий сад, а по завершенню минулого навчального року подарував майбутнім першокласникам нові прописи з математики та української мови.

• Підтримка дорослих і дітей з обмеженими фізичними можливостями. Незмінну допомогу упродовж тривалого періоду надає Володимир Пилипейко людям з обмеженими фізичними можливостями. Організація поїздок на змагання з пауерліфтингу, екскурсії для вихованців Кролевецького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів до кінно-спортивного клубу, організація спортивних турнірів, туристичного зльоту для людей з обмеженими фізичними можливостями - далеко не повний перелік добрих справ депутата-опозиціонера.

• Робота з місцевою владою. Для вирішення значної кількості проблем шосткинців обласний парламентар активно співпрацює з місцевою владою. Завдяки такому діалогу вдалося вирішити кілька проблемних питань: відремонтувати розбиту частину дороги по вул. Короленка, оновити частину даху в житловому будинку по вул. Свободи, 49.

• Збереження історії та підтримка ветеранів. Прислів'я «Без минулого немає майбутнього» не просто слова для Володимира Пилипейко. Адже депутат постійно приділяє увагу ветеранам. Так, напередодні свята Великої Перемоги він особисто відвідує ветеранів, щоб висловити їм слова подяки, а також упорядковує пам'ятні місця.

• Питання, в рішенні яких брав участь: ремонт дороги Шостка-Дубровка.

 

Микола Войтенко: Вирішення проблем шосткинців важливіше, ніж політичні рейтинги!

• Оновлення ЖКГ. Будучи фахівцем у сфері житлово-комунального господарства, Микола Войтенко взявся за вирішення однієї з важливих проблем міста - оновлення зношеного напірного каналізаційного колектора від КНС №7 до вул. Депутатська. І завдяки наполегливості опозиціонера, з обласного бюджету на його ремонт було виділено 1,3 млн. грн.

• Підтримка медустанов. Проблему із заміною вікон для Шосткинського дитячого протитуберкульозного санаторію також допоміг вирішити депутат Опозиційного блоку. Він домігся виділення з обласного бюджету 300 тис. грн. на ці потреби. А також 80 тис. грн. для закупівлі комп'ютерів для цієї ж установи, адже рівень оснащення ними там 7%.

•        Турбота про дітей. Відсутність дитячих майданчиків в густонаселених мікрорайонах міста давно викликає у батьків обурення. Виконуючи накази виборців, з якими Микола Войтенко зустрічається регулярно, депутат направив частину своєї субвенції з обласного бюджету на закупівлю двох сучасних майданчиків в Шостці. Тепер у малюків буде відмінне місце для дозвілля!

• Розвиток спорту. Бракує шосткинцям і спортивних майданчиків, де кожен бажаючий - від малого до великого - міг би поправити своє здоров'я, поліпшити фізичну форму. Тому, порадившись з городянами на окрузі, Микола Войтенко прийняв рішення встановити за депутатські гроші сучасну майданчик з вуличними тренажерами біля школи №8.

• Інша діяльність. Депутат опозиційного блоку Микола Войтенко очолив громадську організацію «Тарифна мобілізація» в Сумській області та організував громадську акцію по боротьбі з необгрунтованими, грабіжницькими комунальними тарифами «Тарифне опір».

 

Андрій Грек: Моє головне завдання - своєчасна допомога жителям округу!

• Підтримка навчальних закладів. Наболілим питанням для ряду навчальних закладів Шостки залишається стан матеріально-технічної бази, яка потребує поповнення. Частково вирішити це питання взявся депутат Опозиційного блоку Андрій Грек, який направив свої депутатські гроші на оновлення господарської частини у переважній більшості дитячих садків:

Дошкільний навчальний заклад №3 - вхідні двері і принтер;

Дошкільний навчальний заклад №1 - холодильник;

Дошкільний навчальний заклад №2 - принтер, болгарка;

Дошкільний навчальний заклад №8 - морозильна камера;

Дошкільний навчальний заклад №№6; 10 - електроплити;

Дошкільний навчальний заклад №5 - проектор;

Дошкільний навчальний заклад №11 - водонагрівач, системний блок;

Дошкільний навчальний заклад №9 - пилосос, принтер;

Шосткинська спеціалізована школа №1 - проектор;

ДЮСШ - тренажери.

Крім цього Андрій Грек домігся виділення з обласного бюджету 100 тис. грн. на оновлення навчальної бази Медичного коледжу. Зокрема, за ці кошти буде придбана сучасна і недостатня майбутнім медикам комп'ютерна техніка.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 31 січня 2017, 09:36

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення