telegram Facebook Twitter Youtube

Анатолій Річкаль приєднався до урочистостей з нагоди Дня Соборності України

День Соборності України - свято народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919 році. День Соборності, як ніколи, актуальний і в наші дні.

З нагоди святкування неподільності нашої держави у Сумах відбулися урочистості. До них приєднався перший заступник очільника Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

- Сьогодні свято для усіх небайдужих до долі України. Від імені депутатів облради прийміть найщиріші побажання добра, щастя, процвітання на рідній українській землі, - із теплими побажання звернувся до учасників урочистостей Анатолій Якович.

За словами посадовця, усю свою історію українці хотіли жити у єдиній державі. Сьогодні та мрія є реальною, завдяки незламності та патріотизму тих, хто боронить сьогодні нашу цілісність в зоні АТО.

Традиційно місцеві заходи у Сумах розпочалися о 9 годині на Алеї Слави Центрального кладовища. Туди прийшли вдячні сумчани, аби віддати шану загиблим воїнам в АТО. Перші особи області та міста поклали квіти до пам’ятного знаку на честь загиблим артилеристам 27–ої артилерійської, який розміщений по вул. Герасима Кондратьєва.

Найяскравішим фіналом святкування Дня Соборності став живий Ланцюг Єдності, який об`єднав Схід та Захід. Учасники акції продемонстрували свій патріотизм та єдність усієї Сумщини. 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 14:07

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення