telegram Facebook Twitter Youtube

З нагоди Дня Соборності України

Сумчани уже 21 січня о 17.00 в КУ «Агенція промоції «Суми» СМР розпочинають відзначення Дня Соборності України документальною виставою «Я цілую місто, місто цілує мене...».

22 січня вранці на Центральному кладовищі відбудеться покладання квітів до могил загиблих в зоні АТО, а на ул. Г. Кондратьєва - до пам’ятного знаку на честь бійців, загиблих у зоні АТО. Удячні сумчани зможуть приєднатися до цих заходів о 9 і о 9.30 ранку.

Далі урочистості до Дня Соборності та покладання квітів до пам’ятника Кобзареві відбудуться в сквері Т. Шевченка (10 година ранку). Потім тут же сумчани та гості міста стануть свідками репрезентації арт-проекту «Місто розваг».

З 11 години триватиме хресна хода за маршрутом Воскресенська церква – вул. Соборна – Альтанка. Практично в цей же час біля ТРЦ «Мануфактура» розпочнеться музичний флеш-моб та збір учасників акції «Ланцюг єдності», які рушать до Харківського мосту.

Заходи у Сумах з нагоди Дня Соборності України триватимуть після 12.00 в обласній філармонії. Тут артисти підготували концерт «Єднаймося, наша родино!»

А вже на 16 годину в сквері Т. Шевченка заплановано проведення загальнообласного флеш-мобу «Вогні Соборності єднають Україну».

Активних містян та гостей міста, представників усіх політичних партій демократичного спрямування, громадських організації запрошуємо стати свідками й учасниками заходів в обласному центрі до Дня Соборності України.

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 14:06

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення