Депутат Марія Коняєва активно працювала протягом минулого року

Депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва звітує: «Для мене дуже важливо тримати руку на пульсі соціально-економічного життя всієї Сумщини та рідного Глухова».

Марія Коняєва увійшла до депутатського корпусу Сумської обласної ради 7 скликання за результатами місцевих виборів 2015 року за списком від Глухівської міської організації політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП".

Є членом постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зав’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики. Як працювала та над чим працювала Марія Коняєва приймала участь у роботі 7 сесій обласної ради та 9 засіданнях профільної комісії.

За час роботи направила 6 депутатських запитів, які підтримала обласна рада, а саме щодо: надання пільг на проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян (воїнам-інтернаціоналістам); виділення коштів у сумі 400 тисяч грн з обласного бюджету для придбання автобусу для Сумського регіонального центру зимових видів спорту для спортсменів-біатлоністів з м.Глухів; виділення коштів із обласного бюджету для придбання медичного обладнання для Глухівської ЦРЛ; виділення коштів із обласного бюджету в сумі 200 тисяч грн на проведення ремонту підлоги спортивної зали Глухівської ЗОШ №2; виділення коштів з обласного бюджету на придбання лінійного датчика L 12-3 для апарату УЗД HD 11 HE Philips в Глухівську центральну районну лікарню; надання звіту начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА з питання освоєння коштів на придбання автобусу для спортсменів-біатлоністів м.Глухова.

Протягом року у Глухові, за адресою вул. Спаська,1, працювала громадська приймальня депутата. Глухівчани активно зверталися до Марії Коняєвої зі своїми питаннями та проблемами. Всього за звітний період проведено 10 прийомів, під час яких допомогу отримали 36 чоловік. Всього ж на її ім’я зареєстровано 68 звернень, більшість яких стосується прохання допомоги на лікування, особливо онкохворих та важкохворих. Усі заяви були розглянуті, зібрано необхідні документи й з виділено кошти.

В пріоритеті – медицина та освіта

Марія Коняєва у своїй депутатській діяльності одне з чільних місць відводить освітнім проблемам. За час її роботи були виділені депутатські кошти на допомогу навчальним закладам міста Глухів, а саме: на модернізацію та оснащення кабінету фізики Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2; оновлення дитячого майданчика на території ДНЗ «Ромашка»; придбання ноутбуків для Глухівської загальноосвітньої школі І ступеню № 5 та для художньо-естетичного відділу міського центру позашкільної освіти; за депутатські кошти Марії Коняєвої було придбано кахель та замінені вікна у Глухівському ДНЗ «Зірочка», а також виділені кошти на придбання технічної апаратури для студії звукозапису міського палацу культури відділу культури Глухівської міської ради; придбання комп’ютера для міської психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Глухівської міської ради; на будівництво дитячого майданчика біля будинків 1 та 33 по вулиці Сонячній.

Не оминула депутат і проблему матеріального забезпечення медичних закладів, а саме виділення депутатських коштів на придбання нагально необхідних апарату та інструментарію в Глухівську центральну районну лікарню. За її сприяння були виділені кошти на придбання вітального монітора G2A з неонатальною комплектацією для пологового відділення; придбано три кушетки медичних оглядових, гінекологічний інструментарій, лінолеум та картридж для жіночої консультації. У звітному році Марія Коняєва разом з однопартійцями надавала і посильну спонсорську допомогу.

Спільними зусиллями були придбані парти та реконструйовано ліжка в ДНЗ «Зірочка»; обладнана ігрова кімната в дитячій поліклініці; придбаний фіскальний доплер та окуляри для пологового будинку; збудовано баскетбольний майданчик у ДНЗ «Зірочка». Завжди з подарунками приходила Марія Коняєва на свята до вихованців ДНЗ «Зірочка», «Фіалка», «Ромашка», а також до людей похилого віку до 8 Березня, Нового року, до Дня людей похилого віку.

Громадська позиція і активність

Як депутат Сумської обласної ради, Марія Коняєва працювала під час І Міжнародного форуму місцевого самоврядування «Досвід реформ», на нараді депутатів Сумської обласної ради щодо роботи зі зверненнями, виступала на засіданні обласної ради «Про територіальні громади» та ін. Також брала участь у роботі Апеляційної комісії Національної поліції України, входить до Всеукраїнської громадсько-експертної ради з питань освіти. У фокусі уваги – Глухів Марія Коняєва – активна громадянка, тож окрім роботи в обласній раді, спілкується з громадськими організаціями, депутатами Глухівської міської ради, керівниками структурних підрозділів місцевої мерії.

Тримає руку «на пульсі» життя Глухова: відвідує сесійні засідання міської ради (виступала на 3 сесіях міської ради), була на громадських слуханнях щодо розроблення Стратегічного плану розвитку міста Глухова, зустрічалась з начальником відділу кадрової політики Сумської поліції Іщенко А.В., який проводив прийом у м.Глухові, вирішувала нагальні питання на спільному засіданні голів квартальних комітетів і працівників Глухівської полії та ін. Постійно спілкується з громадянами щодо питань об'єднання громад.

Марія Коняєва – викладач зі стажем, любить активний відпочинок і заохочує до нього інших. Говорить: «Велику увагу я, разом з однопартійцями, приділяю проведенню масових заходів та змагань у місті Глухові. Цікаво і корисно на міському стадіоні «Дружба» провели День захисту дітей. На конкурс малюнків «Глухів очима дітей» було представлено більш ніж 80 творчих робіт дітей від 6 до 17 років. Не було байдужих, коли проходив Рибний фестиваль (взимку) та змагання рибної ловлі «Поплавок» (влітку). Раділи діти і святу «Прощай літо, здрастуй, школо!», які були проведені нами в різних місцях міста.

Завдяки кулінарним здібностям членів нашої партії та небайдужим глухівчанам були зібрані кошти на «Проводах зими» та вкладені в будівництво ігрової кімнати в дитячій лікарні. Цікаво пройшли: волейбольний фестиваль, баскетбольний турнір, волейбольний турнір до Дня Незалежності, змагання з волейболу до 70-річчя створення волейболу…»

Далі – буде!

Ще більше планів має Марія Миколаївна на 2017 р.: «Виконано чимало роботи, але більше її ще попереду. Зупинятися на досягнутому не маю наміру. Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність всім землякам за допомогу й підтримку в моїй роботі, за сумлінну працю і віру в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь нашого спільного благополуччя».

Також читайте:

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради