Наталія Калініченко акцентує увагу на «тяганині» з виділенням землі і вимагає вирішення питання

Член фракції «Радикальної партії» Наталія Калініченко під час сесії обласної ради, яка відбулася 22 грудня 2016 року, звернулась із депутатським запитом до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Сумській області щодо тяганини у виділенні 44 земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарств.

За інформацією депутата розпорядженням голови Білопільської районної державної адміністрації ще рік тому було надано дозвіл на розробку проектної документації, аби відвести земельну ділянку із земель державної власності на території Миколаївської (Жовтневої) селищної ради. У січні 2016 року були підготовлені відповідні документи і направлені для затвердження до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

Однак, папери повернули на доопрацювання. Вказані помилки виправлялись і знов подавались до вищезазначеної установи. Так було неодноразово протягом року. Депутат має підозру щодо штучно аргументованих недоліків і піддає сумніву професійну компетентність спеціалістів установи, «які з першого разу не можуть з’ясувати всі недоліки в оформленні документів». Наталія Калініченко просить вжити заходів щодо вирішення порушеного питання. Депутати запит підтримали.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 12 січня 2017, 12:46

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради