telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Напередодні Нового року жителі Конотопського району отримали сучасне медобладнання для амбулаторій

28 грудня депутат Сумської обласної ради Віталій Богдан зустрівся з завідуючими амбулаторій. Народний обранець передав їм новопридбане для медичних закладів Конотопського району сучасне медичне обладнання.

На виконання своїх депутатських повноважень депутати облради виділяють кошти на потреби своїх виборців. Віталій Богдан промоніторив ситуацію та з’ясував, яке медичне обладнання необхідне в кожному із медичних закладів, і за пропозицією завідуючих амбулаторій через систему державних закупівель «Прозоро» необхідне було придбане на суму 71 тисяча 500 гривень. 

 «Медична галузь району зараз активно розвивається, - зазначив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району Анатолій Маняк. - Окрім того, що відбуваються ремонти медичних закладів при безпосередній підтримці депутатів Конотопської районної ради та голови районної ради Анатолія Боярчука, а також завдяки депутатському корпусу Сумської обласної ради зараз відбувається забезпечення новим сучасним обладнанням».

Таким чином з метою належного забезпечення діяльності структурних підрозділів Центру первинної медико-санітарної допомоги було передано фельдшеру Вирівської амбулаторії ЗПСМ Наталії Ульянченко сухожарову шафу – дороговартісне обладнання (10 тис. грн): камеру для зберігання стерильного інструментарію, що буде працювати в стоматологічному кабінеті. Сухожарові шафи також були передані завідувачу Мельнянської АЗПСМ Оксані Назарук, завідувачу Соснівської сільської лікарської амбулаторії Віктору Пилипенку. Завідувач Попівської АЗПСМ Юрій Ковтун отримав термостат сухоповітряний, опромінювач бактерицидний настінний. А завідувач Пекарівської АЗПСМ Ірина Марендич – сучасний апарат УВЧ вартістю близько 22 тис. грн.  

Крім того, в Дубов’язівську, Бочечківську, Мельнянську, Жовтневську, Вирівську АЗПСМ, Великосамбірську, Гружчанську, Соснівську СЛА було передано набулайзери – портативні інгалятори, що використовуються для проведення інгаляції дітям у домашніх умовах при бронхо-легеневих захворюваннях, фарінгитах тощо.

Разом з цим слід відмітити, що близько 2 місяців тому депутат Сумської обласної ради Іван Романюк для Попівської амбулаторії ЗПСМ придбав сучасний електрокардіограф на суму 22 тис. грн. і автоклав для проведення стерилізації в розмірі 53 тис. грн. – загалом на 75 тис. грн.

Отже, медична галузь Конотопського району знаходиться під контролем не тільки керівництва району, а й шанованих депутатів Сумської обласної ради.

Запрошені завідуючі амбулаторій, керівництво Конотопського району висловили слова вдячності народним обранцям. У свою чергу депутат обласної ради Віталій Богдан пообіцяв, що на цьому він з колегами зупинятися не стане і добрі справи вони продовжуватимуть разом.

 

Останнє оновлення на Четвер, 29 грудня 2016, 17:53

Документи облради

Go to top