Валерій Толбатов вимагає перевірки правомірності дій екс-голови Сумської обласної ради

Інцидент стався під час проведення конкурсного відбору на посаду директора Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна.

Сергій Клочко, якого включили до складу комісії як представника трудового колективу, а потім обрали головою конкурсної комісії, повідомив, що після закінчення роботи комісії його запросив до себе на той час голова Сумської обласної ради Семен Салатенко і висловив наполегливе побажання зробити так, щоб директором театру не був обраний Микола Юдін.

Сергій Клочко відповів, що діятиме відповідно до закону і тиску не потерпить. Тож і звернувся із відповідним зверненням до голови постійної депутатської комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики Валерія Толбатова.

За підсумками засідання було підготовлено депутатський запит і направлено прокурору області та начальнику Головного управління Національної поліції у Сумській області.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube