Віра Мотречко: «Люди мають знати, хто посягав на територіальну незалежність України»

Депутат Сумської обласної ради Віра Мотречко (фракція ВО «Батьківщина») звернулася з депутатським запитом до прокурора області Віталія Матвійчука з проханням надати інформацію про події періоду Революції Гідності у Сумах.

Віру Мотречко цікавить, скільки притягнуто до кримінальної відповідальності осіб, мешканців міста Суми та Сумської області, «які формували бригади та групи й відправляли на антимайдан», скільки направлено обвинувачувальних справ до суду.

«Люди мають знати, хто посягав на територіальну незалежність України. На наступну сесію повинна бути нагадана детальна інформація», - зазначила Віра Мотречко.

Обласна рада підтримала депутатський запит, направивши його прокурору Сумської області для розгляду та надання відповіді по суті.

Також читайте:

Увага!

13 квітня 2020 року о 15:00 в к. 38 (ІІІ поверх приміщення обласної ради) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з розгляду питань про погодження обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенцій з державного бюджету.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube