telegram Facebook Twitter Youtube

Клуб освітян «Вчитель-ветеран» дякує депутатам обласної ради за допомогу

До обласної ради надійшов лист від заступника голови клубу «Вчитель-ветеран» Людмили Компанець з проханням оприлюднити його на сайті обласної ради.

У ньому йдеться, що клуб освітян «Вчитель-ветеран» висловлює глибоку подяку представникам обласного депутатського корпусу за надану дієву допомогу членам нашого клубу.

«Наш клуб уже понад 30 років об’єднує колишніх вчителів, які проживають у місті Суми. Здебільшого це самотні люди поважного віку (70, 80, 90 і більше років), які залишились на самоті зі своїми проблемами, хворобами, бідами. Переважна частина членів нашого клубу ледь животіє на мізерну пенсію, пропрацювавши у закладах освіти по 30 і більше років», - написали ветерани.

Клуб у міру своїх можливостей, із залученням небайдужих людей – спонсорів організовує для своїх членів різноманітні заходи – це і зустрічі, і концерти, і театральні вистави, здійснює волонтерську роботу та передплачує ветеранам місцеві видання.

Наприкінці року керівники та активісти клубу намагаються забезпечити своїх ветеранів, які мають обмежене коло спілкування та скромні пенсії, місцевими періодичними виданнями на наступний рік. «Ми прагнемо з одного боку дати можливість нашим ветеранам, які не мають Інтернету чи обласного телебачення і не можуть дозволити собі купити зайву річ, у тому числі – газету, знайомитись з новинами, проблемами та досягненнями нашої області, а з іншого боку – хочемо підтримати нашу обласну газету», - говорить Людмила Компанець.

Обласна громадсько-політична газета «Сумщина» допомагає вчителям-ветеранам проводити значну виховну роботу з учнями і студентами навчальних закладів за напрямками героїко-патріотичного, трудового та естетичного виховання.

З проханням про надання допомоги у передплаті обласної газети вони звернулись до усіх депутатських фракцій обласної ради і отримали допомогу.

«Завдяки небайдужим депутатам обласної ради вчителі-ветерани нашого клубу у наступному році будуть мати можливість читати обласну газету «Сумщина». Висловлюємо сердечну подяку і передаємо низький уклін від ветеранів освіти голові фракції УКРОП Владиславу Луговому, члену цієї фракції Андрію Кисілю та голові фракції Радикальної партії Олега Ляшка Наталії Калініченко, голові фракції ВО «Батьківщина» Володимиру Поцелуєву, голові фракції «Відродження» Олександру Будніку, голові фракції «Свобода» Сергію Демесі та всім депутатам цих фракцій, які надали дієву допомогу та виділили власні кошти на передплату газети для наших вчителів-ветеранів.

У переддень Вашого свята – Дня місцевого самоврядування бажаємо всім депутатам обласної ради, депутатам місцевих рад усіх рівнів і присутнім богатирського здоров’я, сил і наснаги, енергії та натхнення творити добрі справи не депутатській ниві в на благо нашої області та рідної України! Маємо надію, що саме праця наших вчителів у школі посіяла у ваших душах зернинки співчуття та небайдужості, і тепер наші вчителі-ветерани користуються врожаєм від свої праці – допомогою цих небайдужих до чужого горя людей – наших депутатів», - йдеться у листі.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 вересня 2018, 15:56

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення