telegram Facebook Twitter Youtube

Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти поповнився новою технікою

У Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти від сьогодні – поповнення матеріально-технічної бази. Два нових мультимедійних проектори та три комп’ютери із необхідним комплектом ліцензованого програмного забезпечення готові до активного використання науково-педагогічними працівниками Інституту.

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна, вручаючи документи на нову сучасну техніку, побажала ректору Сумського ОІППО Юрію Нікітіну і далі працювати над оновленням технічної бази, адже лише забезпечений сучасними засобами навчальний процес може і повинен відповідати вимогам педагогів області.

Лілія Вячеславівна виділила депутатські кошти у обсязі 30 тисяч грн. на закупку мультимедійного комплексу для потреб закладу.

Розглянувши звернення адміністрації Інституту, постійна комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики Сумської обласної ради в особі Ігоря Науменка також виділила кошти на закупівлю мультимедійного обладнання та комп’ютерів. Ігор Вікторович, передаючи в подарунок техніку, запевнив адміністрацію СОІППО в подальшій підтримці модернізації матеріально-технічної бази закладу.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 29 листопада 2016, 19:12

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення