telegram Facebook Twitter Youtube

Обласні депутати розглядали бюджетні питання

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального розвитку.

На розгляд обранців було винесено лише два питання: Про звернення депутатів обласної ради щодо виділення коштів на виконання депутатських повноважень та Про погодження обласній державній адміністрації внесення змін до доходної та видаткової частин обласного бюджету Сумської області на 2016 рік у частині міжбюджетних трансфертів.

У рамках останнього питання обласні парламентарі погодили надходження субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво або придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, що брали участь в АТО, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, що брали участь у зазначеній операції; на здійснення державних програм соціального захисту в 2016 році; на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій; на виплату державної соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, а також грошового забезпечення батьків-вихователів і прийомних батьків; на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам тощо.

Також депутати погодили виділення 400 тисяч гривень на добудову гуртожитку ФЦ «Барса», який повинен бути зданий в експлуатацію вже до кінця поточного року.

За словами начальника Департаменту фінансів ОДА Олени Батраченко, до обласного бюджету Сумської області на 2016 рік пропонується внести зміни у частині розподілу обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (у сумі 5 024,5 тис. грн.) таіншої субвенції з районних бюджетів області (у сумі 1 924,8 тис. грн.). Ці кошти планується спрямувати на підтримку Березівської об’єднаної територіальної громади (для придбання шкільних автобусів, оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання та впровадження енергозберігаючих технологій на суму 1 186 тис. грн.) та придбання шкільних автобусів для чотирьох районів області (Охтирського, Сумського, Путивльського та Лебединського) на засадах співфінансування – за рахунок освітньої субвенції (3 838,5 тис. грн.) і коштів місцевих бюджетів (1 924,8 тис. гривень).

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення