«Ровесник» - у полі зору обласних депутатів

Депутат обласної ради Віра Мотречко з фракції «Батьківщина» порушила клопотання про виділення коштів для відновлення асфальтового покриття і встановлення ліхтарів на дорозі, що веде до Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник».

Заклад працює цілорічно, там оздоровлюються діти, які потребують особливої соціальної уваги: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти учасників АТО та інші.

Вищезгадана дорога – єдиний шлях під’їзду до закладу і є аварійно-небезпечною. Тож обласна обраниця звернулась з депутатським запитом, аби допомогти дітям.

На сесії обласної ради першого листопада депутатський запит підтримано. 

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube