Депутат просить 1,5 мільйона гривень на ремонт Сумського училища мистецтв і культури

Віра Мотречко від фракції «Бітьківщини» у Сумській обласній раді звертається з депутатським запитом: при формуванні обласного бюджету на 2017-й рік передбачити кошти на проведення капітального ремонту фасаду навчального корпусу училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського по вул. Гагаріна, 18.

«Студенти цього навчального закладу, які за своїм фаховим спрямуванням повинні мати гарний естетичний смак, наразі навчаються в аварійному приміщенні, з якого сиплеться штукатурка та відпадають шматки бетону», - зазначається у запиті.

Училище є комунальним закладом Сумської обласної ради. Саме на його базі проводяться Міжнародні та Всеукраїнські конкурси, що збирають учасників з різних країн світу. Але, як не прикро, за 60 років існування навчального закладу фасад приміщення жодного разу капітально не ремонтувався.

Депутат просить передбачити у бюджеті на наступний рік 1,5 мільйона гривень на ці цілі.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube